English

Město Bučovice

Today News

11

Dílničky pro děti

www.bucovice.cz

27. 3. 2024

10

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení - referent/referentka úseku finančního - pokladní

www.bucovice.cz

Tajemnice Městského úřadu v Bučovicích vyhlašuje výběrové řízení na funkci referentka/referent úseku finančního - pokladní. Termín pro podání přihlášek je do 20. března 2024.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení - vedoucí odboru sociálních věcí

www.bucovice.cz

Tajemnice městského úřadu vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo vedoucího/vedoucí odboru sociálních věcí (vedoucí úředník/vedoucí úřednice). Termín pro podání přihlášek je do 28. březen 2024.

09

08

Poškozená značka Příhon

www.bucovice.cz

Dobrý den, na ulici Příhon naproti domu č.p. 319 se nachází dopravní značka jejíž spodní část je ulomená a značka je přivázaná ke druhé dopravní značce.Prosím o výměnu této poškozené dopravní značky.Přikládám fotografii této dopravní…

Chodník Příční

www.bucovice.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné rozšířit a opravit chodník na ulici Příční podél domů č.p. 365,364 a 43.Jelikož je chodník ve špatném stavu a příliš úzký lidé po něm nemůžou chodit a musí chodit po silnici.Předem…

dokončení opravy zídky při pozemku 6/1 směr Marefy

www.bucovice.cz

chtěl bych se zeptat, zda plánujete dokončení opravy oplocení pozemku 6/1 na kterém jsou zahrádky u bytových domů Sokolovská 650 a 651. Především roh a kus plotu, který přiléhá k oplocení kasáren směrem na Marefy je ve špatném stavu. Cesta…

Zrcadlo Lidl

www.bucovice.cz

vím že se to zde již řešilo, ale zrcadlo u Lidlu nikdo neopravil. Pořád je v něm vidět odbočovací pruh místo chodníku.

Vyvalené obrubníky Příhon

www.bucovice.cz

Dobrý den, chtěl bych poprosit o opravu vyvalených obrubníků na chodníku na ulici Příhon.Přikládám fotografie vyvalených obrubníků.Předem děkuji za opravu.S pozdravem E.V

Friday, Mar 1

12

Pracovníci finančního úřadu pomohou s přiznáním k dani z příjmu v kině Brigáda

www.bucovice.cz

Podávání obecných informací, pomoc s vyplněním formulářů a odpovědi na související otázky, přijetí daňových přiznání v listinné podobě. To vše budou poskytovat pracovníci finančního úřadu, kteří na konci března a začátku dubna přijedou do…

Technické služby Bučovice hledají zahradnice/zahradníky

www.bucovice.cz

Baví vás práce na zahradě? Rádi se staráte o záhony? A chtěli byste pečovat i o městskou zeleň? Můžete se ucházet o práci v Technických službách Bučovice, které momentální hledají sezonní brigádníky. Více se dozvíte uvnitř v dokumentu.

08

Změna jízdního řádu společnosti ČSAD BUS Uherské Hradiště

www.bucovice.cz

S platností od 3. března 2024 dochází ke změně jízdního řádu linky 990 Integrované dopravy Zlínského kraje. V pracovní dny bude autobus na této lince zastavovat i v Bučovicích. Nikoliv ovšem na autobusovém nádraží, ale v Mírové ulici na…

Wednesday, Feb 28

12

XXIV. zámecký košt vín

www.bucovice.cz

18. 5. 2024

Mše svatá u kapličky

www.bucovice.cz

26. 5. 2024

11

Tuesday, Feb 27

13

10

Špatná dopravní dostupnost

www.bucovice.cz

chtěl bych se zeptat, jestli město podniká nějaké kroky k obnovení zastávky pro dálkové autobusy směrem do Brna, popřípadě bych poprosil, aby tak učinilo.

08

07

Pozvánka na 9. zasedání zastupitelstva města

www.bucovice.cz

Vážení občané, dovolujeme si Vás pozvat na 9. zasedání zastupitelstva města, které se bude konat dne 4. března 2024 v 17:00 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu Bučovice. Pozvánku a program naleznete v příloze po otevření dokumentu.

Monday, Feb 26

18

Vybledlá dopravní značka Příhon

www.bucovice.cz

Dobrý den, chtěl bych upozornit na vybledlou dopravní značku na ulici Příhon naproti domu 1194.Dopravní značka je již hodně rezavá a vybledlá a přestává být čitelná.Přikládám fotografii této dopravní značky.Předem děkuji.S pozdravem E.V.

Prodloužené pondělí na Městském úřadu Bučovice – 4. března 2024

www.bucovice.cz

Městský úřad Bučovice prodlužuje každé první pondělí v měsíci provozní dobu. V pondělí 4. března 2024 vám budou jeho zaměstnanci k dispozici opět do 18:00.

17

Upozornění na uzavření stavebního úřadu 27. února 2024

www.bucovice.cz

V úterý dne 27. února bude z provozních důvodů uzavřen stavební úřad. V případě neodkladné záležitosti kontaktujte tajemnici úřadu Andreu Kovářová, tel. 734 267 000.

14

Semináře a workshopy Centra Ententyky

www.bucovice.cz

14. 2.–6. 11. 2024

Jarní burza

www.bucovice.cz

8.–10. 3. 2024

Odstávka vody v Marefích – 27. února 2024

www.bucovice.cz

Kvůli aktuální poruše vodovodu bude v úterý 27. února od 9:00 do 14:00 přerušena dodávka vody v Marefích. Odstávka se bude týkat celé obce kromě společností DeHeus, Proagro, Schalttechnik a Nevoránek. Děkujeme za pochopení.

11

08

Zrcadlo, Lidl

www.bucovice.cz

Po nehodě z minulého týdne bylo tento týden na odbočce k Lídlu nainstalováno nové zrcadlo. Bohužel je špatně nasměrováno takže neplní svůj účel. Prosím o nápravu,děkuji.

Nedostatečné osvětlení parkoviště hřbitov

www.bucovice.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné lépe osvětlit parkoviště u hřbitova.Současné osvětlení je nedostatečné a bylo by dobré parkoviště lépe osvětlit.Předem děkuji za řešení podnětu.P.P.

Friday, Feb 23

14

Upozornění na uzavření živnostenského úřadu 27. února 2024 a 7. března 2024

www.bucovice.cz

Oznamujeme občanům, že v úterý 27.02. a ve čtvrtek 07.03. bude pro veřejnost z provozních důvodů uzavřený živnostenský úřad. V případě neodkladné záležitosti kontaktujte tajemnici Andreu Kovářovou, tel. 734 267 000.