Sport at aktualne.cz

Today News

07

"Mohli by dominovat po celém ledě." Boston velkolepě nabil Pastrňákovi

Poslední dění v Bostonu muselo Davida Pastrňáka potěšit. Bruins při vylepšování týmu hodně mysleli na střed útoku.

Tuesday, Jul 2

00

Turecko v posledních vteřinách zachránil gólman a postoupilo do čtvrtfinále Eura

Fotbalisté Turecka na evropském šampionátu porazili v Lipsku 2:1 Rakousko a po 16 letech si zahrají čtvrtfinále.

21

Nizozemští fotbalisté zdolali Rumunsko 3:0 a po 16 letech jsou ve čtvrtfinále ME

Nizozemští fotbalisté porazili Rumunsko 3:0 a po 16 letech postoupili do čtvrtfinále mistrovství Evropy.

19

Od rána jsem byla z obhajoby nervózní, přiznala Vondroušová. Porážku oplakala

Tenistka Markéta Vondroušová se po nečekaném konci v 1. kole Wimbledonu a neúspěšné obhajobě titulu neubránila slzám.

18

Pogačar se po útoku v první alpské etapě vrátil do vedení na Tour de France

Slovinský cyklista Tadej Pogačar vyhrál po útoku na Col du Galibier čtvrtou etapu Tour de France a po první horské prověrce se vrátil do žlutého.

17

Kopřiva - Djokovič 0:3. Srbský favorit nedal českému soupeři šanci

Sledujte on-line utkání prvního kola tenisového Wimbledonu mezi českým debutantem Vítem Kopřivou a Srbem Novakem Djokovičem.

Vondroušová první kolo Wimbledonu nezvládla. Dál jdou Bouzková a Siniaková

Tenistka Markéta Vondroušová vypadla při obhajobě titulu ve Wimbledonu v 1. kole. Turnajová šestka prohrála se Španělkou Jessicou Bouzasovou 4:6, 2:6.

Český bojovník opouští elitní UFC. Dvořák nesouhlasil s termíny zápasů

V UFC strávil čtyři a půl roku, během nichž absolvoval šest utkání muší váhové kategorie s bilancí tří výher a tří porážek na body.

16

Vondroušová - Bouzasová 0:2. Španělka si připisuje nečekané vítězství

Sledovali jsme on-line utkání prvního kola tenisového Wimbledonu mezi obhájkyní titulu Markétou Vondroušovou a Jessicou Bouzasovou ze Španělska.

11

Euro na okruhu. Verstappen si šel pro faul, ale málem vyfasoval červenou kartu

Kolize Maxe Verstappena s Landem Norrisem v rakouské Grand Prix formule 1 opět vyvolala diskuzi o agresivním závodním stylu trojnásobného šampiona.

09

Boston ulovil hvězdu k Pastrňákovi, trh v NHL nabídl i nečekaný český návrat

Severoamerická NHL vstoupila do divokého období. V pondělí v 18:00 českého času se otevřel trh s volnými hokejisty.

Monday, Jul 1

23

Brenda Fruhvirtová z Wimbledonu senzačně vyřadila Rusku. Menšík ztratil vedení 2:0

Tenistky Linda Nosková a Brenda Fruhvirtová postoupily poprvé v kariéře do 2. kola Wimbledonu.

22

Muchová - Badosaová 0:2. Češka ve Wimbledonu rychle končí

Sledovali jsme on-line utkání prvního kola tenisového Wimbledonu mezi Karolínou Muchovou a Paulou Badosaovou ze Španělska.

20

Francie udeřila v závěru, Belgii poslala z Eura nešťastná teč

Fotbalisté Francie v osmifinále mistrovství Evropy porazili Belgii 1:0. O jediný gól se v 85. minutě postaral tečí do vlastní sítě Jan Vertonghen.