English

avmania.zive.cz

Today News

14

Wednesday, Oct 21

21

Tuesday, Oct 20

NAD M33: Výborný integrovaný high-end zesilovač se zabudovaným streamerem [test]

Živě.cz

Možná jsou to poměrně velká slova, ale M33 je vstupenkou do budoucnosti – sázka NADu na moderní technologie se vyplatila; umí prostě všechno a umí to stejně snadno, bez nutnosti hlubších uživatelských znalostí, jako třeba produkty Apple.…

Monday, Oct 19

01

Friday, Oct 16

18

17

Thursday, Oct 15

22

10

Wednesday, Oct 14

23

18

01

Kuki extra: nový neomezený tarif pro náročné televizní diváky a filmové fanoušky

Živě.cz

Internetová televize Kuki zavádí nový tarif Kuki extra. Hlavním lákadlem je kompletní nabídka 147 programů, možnost sledování na větším počtu zařízení a přístup do online knihovny filmů a seriálů. Tarif je určen především početným…

Monday, Oct 12

21

Saturday, Oct 10

20

10

Friday, Oct 9

18

Thursday, Oct 8

21

16

LG 55NANO81: skvěle vybavený 4K HDR LED televizor s QD panelem [test]

Živě.cz

V rámci testování se dostáváme k nižšímu modelu v hierarchii LG, totiž LCD UHD/4K HDR televizoru LG 55NANO816NA s IPS panelem, 50Hz technologíí a EDGE podsvícením.

Wednesday, Oct 7

22

15

Tuesday, Oct 6

21

Monday, Oct 5

18

08

Sunday, Oct 4

15

Enola Holmesová: Mladší sestra Sherlocka Holmese se na Netflixu vydává v jeho stopách [recenze filmu]

Živě.cz

Na dospívající publikum orientovaná profesionální fan fiction ze sherlockovského světa se sympatickou hrdinkou, jež pokouší limity upjaté viktoriánské éry.

Saturday, Oct 3

22

Austrian Audio Hi-X55: perfektní studiová sluchátka [test]

Živě.cz

Audio Hi-X55 jsou výborná sluchátka, ale rozhodně nejsou pro každého. Jejich striktně neutrální projev nebude vyhovovat těm, kdo požadují zábavný zvuk s hutnými basy, naopak potěší ty náročnější. Ani z pohledu komfortu nošení a kvality…

Friday, Oct 2

23

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Živě.cz

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

21

17

Thursday, Oct 1

21

15

Wednesday, Sep 30

21