Saturday, Feb 9

22

1.liga: Liberec - Příbram 4:0

Příbram si při první soutěžním utkáním roku 2019 vůbec nezajásala. Z duelu se Slovanem Liberec jsme si odnesli čtyři branky v naší síti a bodový zisk v tabulce FORTUNA:LIGY jsme tak nenavýšili.

Friday, Feb 8

14

V úterý spustíme nový web

Fanoušci se konečně dočkali. Dlouho slibované nové internetové stránky budou v úterý v provozu.

Nevracet se zpátky bez bodů

Asistent trenéra Bohuslav Pilný zažil největší úspěchy své hráčské kariéry v Liberci, proto jsme se ho zeptali na dojmy před utkáním.

11

Rozhovor od Litavky - Před nadstavbou chceme být ve střední skupině

Start ligy, který pro nás začíná duelem v Liberci, je za dveřmi. Co očekává od nejbližšího utkání kapitán zelenočerných barev Antonín Fantiš?

Wednesday, Feb 6

17

Tomáš Zápotočný jmenován manažerem české U21

Reprezentační tým České republiky hráčů do 21 let bude mít nového manažera. Výkonný výbor FAČR schválil do funkce Tomáše Zápotočného. V Příbrami bude nadále působit u mládeže.

09

V Příbrami nelítáme s medicimbály po lese

Patří k nejzkušenejším fotbalistům našeho kádru, zažil již mnnoho zimních příprav, co řekl o letošní Jan Rezek?

Monday, Feb 4

11

Během února spustíme nové moderní webové stránky

Hostem online rozhovoru portálu pribram.cz byl statutární ředitel Jan Starka, my vám nyní přinášíme jeho nejzajímavější odpovědi.

Saturday, Feb 2

13

Příprava: Příbram - Táborsko 1:4

Příbram má za sebou nepovedenou generálku na jarní část ligy. Na úvodní branku Radka Voltra z 11. minuty dokázali hosté do poločasu dvakrát odpovědět a další dvě branky pak přidali krátce po změně stran.

Thursday, Jan 31

22

Prohlídka stadiónu výhrou v soutěži

Blesková soutěž Fortuna Přihraj na našich sociálních sítích potěšila našeho fanouška Lukáše. Ten si mohl společně s kamarádem prohlédnout zázemí klubu za doprovodu Tondy Fantiše.

Monday, Jan 28

15

Liberec má svou sílu, ale to platí i o nás

Přestoupil z Liberce do Příbrami a v jejím dresu započne druhou stovku ligových zápasů. Radek Voltr se ohlíží za svou kariérou.

Saturday, Jan 26

14

Příprava: Č. Budějovice - Příbram 1:1

Ofenzivní pojetí a branka Petra Průchy z první půle na výhru v dalším přípravném utkání nestačily. Po změně stran vyrovnal domácí Grajciar a duel tak skončil smírně 1:1.

Wednesday, Jan 23

13

Ptejte se Jana Starky

Pozvání do chatu pro portál pribram.cz přijal ředitel 1.FK Příbram Jan Starka.

Tuesday, Jan 22

21

Příprava: Dukla Praha - Příbram 4:0

Příbrami hrubě nevyšel další přípravný duel a s Duklou Praha prohrála vysoko 0:4.

12

Mario Holek ukončil profesionální kariéru

Zdravotní problémy nedovolili vysokému obránci připsat si ligový start za náš klub.

Saturday, Jan 19

14

Příprava: Příbram - Sokolov 4:1

Na vedoucí branku Sokolova dokázala Příbram reagovat velmi rychle a díky hattricku Ibrahima Keity porazila druholigový tým zaslouženě 4:1!

Thursday, Jan 17

13

Karsten Ayong přestoupí na Slovensko

Mladý útočník definitivně opouští Příbram a přestupuje do Dunajské Stredy.

Wednesday, Jan 16

16

Voltr přestupuje, Tregler prodloužil

Dva fotbalisté ze základní sestavy trenéra Csaplára dnes spojili svou další budoucnost s 1.FK Příbram.

12

Jablonský přestupuje do Příbrami

V prosinci 2017 ukončil Tomáš Jablonský z osobních důvodů profesionální kariéry. Nyní se do prvoligového fotbalu vrátí v dresu 1.FK Příbram.

Tuesday, Jan 15

13

Příprava: Ústí n. L. - Příbram 2:5

Příbram ve třetím utkání Tipsport ligy s Ústí nad Labem zvítězila jednoznačně 5:2, když hattrick nasázel Jandera, po jedné brance pak přidal Fantiš a Hlúpik.

Monday, Jan 14

10

V Liberci budeme hrát v 15 hodin

Přesný termín prvního letošního mistrovského utkání byl upřesněn.

Saturday, Jan 12

17

Příprava: Vlašim - Příbram 1:2

Téměř bláznivé lze nazvat utkání s Vlašimí. Oba týmy předvedly útočnou podívanou a diváci mohli sledovat velké množství šancí na obou stranách. Příbram si nakonec z druhého přípravného zápasu zimy odvezla z Xaverova vítězství 2:1.

Friday, Jan 11

14

Nejsem spokojený, takto hrát nechceme

Trenér Josef Csaplár nebyl po utkání s Hradcem v rámci Tipsport ligy spokojený.

Wednesday, Jan 9

15

Příprava: Hradec K. - Příbram 2:1

Druholigový soupeř byl v prvním utkání Tipsport ligy úspěšnější, když porazil naše zelenočerné barvy 2:1. Gól našeho celku vstřelil Jiří Januška

Monday, Jan 7

23

Ruslan Mingazov účastníkem Asia Cupu 2019

Mistrovství Asie neboli Asia Cup 2019 se hraje ve Spojených arabských emirátech. S reprezentací Turkmenistánu se účastní i záložník Ruslan Mingazov.

Thursday, Jan 3

15

Příprava na jarní část Fortuna:Ligy zahájena

Ve čtvrtek třetího ledna se poprvé v novém roce sešlo mužstvo a odstartovalo zimní přípravu.

Thursday, Dec 27

12

Příprava startuje 3. ledna

Během zimního tréninkového cyklu se hráči představí na Tipsport lize a v dalších přípravných utkáních.

11

Zimní liga opět s Příbramí

Tisport liga přináší zajímavé novinky, které se týkají také našeho klubu, jelikož se v letošním ročníku opět představí.

Monday, Dec 17

09

Rozhovor od Litavky - Přerušení v takové zimě je velmi nepříjemné

Stoper Jaroslav Tregler byl proti Spartě opět oporou zadních řad, stejně jako ve všech dalších šestnácti utkáních, které na podzim odehrál a patřil k nejstabilnějším členům základní sestavy.

Saturday, Dec 15

22

1.liga: Příbram - Sparta 1:1

Poslední soutěžní roku nabídlo divákům zajímavou podívanou a remízu 1:1. Na vedoucí trefu Sparty dokázal v nastavení prvního poločasu odpovědět Jan Rezek z trestného kopu.