Strýcová omezila nadávky na kurtu. Už vím, že je to jen tenis, říká. Na ruce opět nosí taháky

Kdysi hodně emočně nabitá česká tenistka Barbora Strýcová se uklidnila a na oblíbeném Wimbledonu sbírá další vítězství.

Jul 16

Strýcová na sklonku kariéry slaví druhý grandslam, s Tchajwankou ovládly Wimbledon

Sledovali jste on-line přenos z finálového utkání ženské čtyřhry na tenisovém Wimbledonu mezi páry Strýcová/Sie Šu-wej a Hunterová/Mertensová.

Jul 8

Kvitová - Stevanovičová 2:0. Česká tenistka je v osmifinále Wimbledonu

Sledovali jste on-line přenos z utkání třetího kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Petrou Kvitovou a Natalijí Stevanovičovou ze Srbska.

Jul 6

Strýcová - Linetteová 1:2. Češka se rozloučila s Wimbledonem po boji ve druhém kole

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Barborou Strýcovou a Magdou Linetteovou z Polska.

Jul 4

Dvě Češky postoupily do osmifinále juniorky Wimbledonu, uspěli i Nadal a Kyrgios

Linda Klimovičová a Nikola Bartůňková postoupily v juniorce tenisového Wimbledonu do osmifinále.

Feb 24

Strýcová - Martičová 2:1. Češka po suverénním obratu postupuje do druhého kola

Sledovali jsme online přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Dauhá mezi Barborou Strýcovou a Petrou Martičovou z Chorvatska.

Feb 22

Ve finále čtyřhry v Dubaji byla v českém souboji úspěšnější Strýcová

Tenistka Barbora Strýcová s tchajwanskou spoluhráčkou Sie Šu-wej porazily ve finále v Dubaji česko-čínský pár Barbora Krejčíková, Čeng Saj-saj.

Jul 8

Šílené pondělí na Wimbledonu: český maraton i Strýcová na kolenou

Podívejte se na fotogalerii z pondělních osmifinálových zápasů na tenisovém Wimbledonu.

Jul 6

Strýcová zhasla hvězdu, Kvitová posílala polibky. Tak Češky prošly do osmifinále

Petra Kvitová a Barbora Strýcová rozšířily počet českých tenistek v osmifinále letošního Wimbledonu na čtyři. Podívejte se, jak zvládly své sobotní du

Apr 24

Češky dobývají Istanbul. Strýcová má čtvrtfinále, Vondroušová smetla turnajovou pětku

Devatenáctiletá Markéta Vondroušová porazila Ajlu Tomljanovicovou 6:3, 6:3, Barbora Strýcová udolala Rumunku Soranu Cirsteaovou 6:2, 1:6, 6:3.

Jul 14

České finále ovládla Krejčíková se Siniakovou a na Wimbledonu slaví druhý grandslamový titul v řadě