Sledujte s námi živě povolební vyjednávání v on-line reportáži.
Šéfka klubu ANO Alena Schillerová na síti X uvedla, že podpis připojilo přes 80 poslanců. Jde o dostatečný počet zákonodárců.
Zpráva o tragické události na pražské filozofické fakultě se dostala například na titulní stránky předních německých deníků.
Možná sledujeme „poslední křeč imperiálního koloniálního Ruska“, říká politolog z Institutu mezinárodních studií FSV UK Jan Šír.
Hosty jsou jihočeský hejtman Martin Kuba, místopředseda STAN Jan Farský, scenáristka Brigita Zemen a pacient s roztroušenou sklerózou Josef Tintěra.
S domácím násilím v nějaké formě má zkušenost až třetina lidí. Sledujte on-line debatu Aktuálně.cz
Sledujte tiskovou konferenci ministra zdravotnictví Petra Arenbergera.
Skrze vyplnění dotazníku k projektu můžete redakci Aktuálně.cz přispět k zlepšení a rozšíření projektu.
Hosty vysílání jsou hejtman Petr Kulhánek, biochemik Zdeněk Hostomský, novinářka Zuzana Kovačič Hanzelová a chemik Ivan Holoubek.
Hnutí ANO vyhrálo v 10 ze 13 krajů a získalo větší počet hlasů než v minulých volbách. Do 2. kola senátních voleb prošlo 9 zástupců hnutí.
Podle průběžných výsledků vede nejsilnější vládní hnutí v deseti krajích.
Ministerstvo zdravotnictví představuje společný projekt Státního zdravotního ústavu, Ústavu hematologie a krevní transfuze a IKEM.
Vláda projednala první fázi rozvolnění preventivních opatření a návrhy na daňové úlevy v souvislosti s dopady koronavirové epidemie.
Sledujte speciál DVTV s ministrem vnitra Janem Hamáčkem, šéfem ČLK Milanem Kubkem, prezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomášem Prouzou.
Jak se od sametové revoluce proměnila česká justice? Vnímáme po letech totality silněji spravedlnost? A umíme se vypořádat se sociálními problémy?
Česko oslavilo 100. výročí. Sledujte nejzajímavější události slavnostního dne
Přímý přenos debaty z Kasáren Karlín.
Brífink ministra spravedlnosti Jana Kněžínka a ředitelky Probační a mediační služby Andrey Matouškové.
Poslanci hnutí ANO po jednání klubu.
Evropská komise nyní začne jednat ohledně přeshraniční přenositelnosti online služeb se zástupci europarlamentu.
Zpravodajci počítají, že ročně budou na vybudování potřebných kapacit potřebovat asi 300 milionů korun.