Krejčí natáhl bodovou šňůru, Rittich znovu zůstal na střídačce

David Krejčí při zranění Davida Pastrňáka bodově září, zaznamenal alespoň bod v pěti zápasech v řadě.

More from Aktuálně.cz

Feb 15

Další česká show Bostonu. Krejčí nahrával, Zacha vyrovnal a Pastrňák spustil lavinu

V duel lídrů obou konferencí zvítězili Bruins na ledě Dallasu 3:2 v prodloužení.

Dec 31

Zacha, Krejčí, Pastrňák. Česká souhra znovu nadchla Boston, ten ale bral jen bod

David Pastrňák vstřelil už 25. gól v sezoně, Bruins však podlehli Buffalu 3:4 v prodloužení.

Dec 20

Česká pohádka v Bostonu pokračuje. Pastrňák dal vítězný gól, Krejčí na něj navázal

Bruins porazili Floridu 7:3 a bodovali i v 19. domácím zápase v sezoně.

Nov 25

Opět česká jízda v Bostonu. Dvakrát se trefil Krejčí, rekordní výhru zařídil Pastrňák

Obrat nastartoval dvěma góly David Krejčí, vítěznou branku dal David Pastrňák. Bodoval i Zacha.

Nov 13

Zbořil svým prvním gólem v NHL zařídil výhru Bostonu. Detroitu české body nestačily

Jakub Zbořil vstřelil v utkání Bostonu proti Buffalu vítězný gól. To branky Filipa Chytila ani Dominika Kubalíka s Filipem Hronkem k výhrám nevedly.

Mar 27

Česká noc v NHL. Pastrňák a Nečas dali po gólu a asistenci, skórovali i další Češi

Tomáš Hertl dvěma asistencemi pomohl San Jose k výhře 4:1 nad Anaheimem. Devátou prohru Ducks v řadě neodvrátil ani brankář Lukáš Dostál.

Apr 18

Krejčí pomohl Bostonu dvěma góly k výhře nad Washingtonem, Pastrňák přihrával

Hokejisté Bostonu porazili v NHL Washington 6:3 a připsali si čtvrté vítězství v řadě. Dvěma góly k důležité výhře přispěl David Krejčí.

Feb 13

Bostonu stačil proti Rangers jediný gól. Krejčí přihrával, Pastrňák nebodoval

David Krejčí si připsal desátý bod (0+10) a byl vyhlášen druhou hvězdou utkání. Předčil ho jen Jaroslav Halák, který díky 21 zákrokům vychytal nulu.

Sep 1

Česká síla Bostonu nestačila, i přes góly Pastrňáka a Krejčího končí. Dál jde Tampa

Ondřej Palát přispěl další trefou k postupu Lightning, rozhodnutí padlo v 15. minutě druhého prodloužení.