V průběhu letní přípravy měl fotbalista Trabzonsporu Filip Novák zdravotní problémy, přesto je na duel na hřišti Sparty připraven.

Jan 16

Slavia nastřílela v Portugalsku čtyři góly týmu z druhé dánské ligy

Fotbalisté Slavie nasadili v přípravě do hry i nové posily Dioufa a Zmrzlého. Zlín zdolal v rámci Tipsport ligy slovenskou Skalici.

Sep 30

Fotbalové ligy: Češi řídili výhru West Hamu. Heroický výkon "Reds" zlomil vlastní gól

Leverkusen porazil Mohuč 3:0 a zažívá nejlepší start do německé bundesligy. Hložek hrál posledních jedenáct minut.

May 24

Nejlepším brankářem první fotbalové ligy byl zvolen Kovář, obráncem Sörensen

Nejlepším brankářem první ligy byl v anketě Ligové fotbalové asociace zvolen Matěj Kovář z týmu čerstvého mistra Sparty.

Jun 2

Höjer se hlásí. Sparta má další posilu, na Letnou přichází z Aarhusu dánský obránce

Šestadvacetiletý levý bek podepsal s pražským klubem smlouvu do roku 2024.

Jul 1

Sparta jedná o Pavelkovi a Krejčím. Naopak obránce Novák na Letnou nezamíří

Dvě ze svých bývalých opor lanaří pražská Sparta, ve svých klubech ale mají oba ještě rok smlouvu.

Mar 24

Fanouškům toho dost dlužíme. Na Brazilce musíme vletět, říká obránce Novák

Podle osmadvacetiletého obránce musejí hrát reprezentanti proti "Kanárkům" odvážněji a nečekat, až dostanou gól.

Jan 21

Obránce Holek ukončil kvůli srdci fotbalovou kariéru

Důvodem jsou problémy se srdcem.

Jun 26

Třetí posilou fotbalistů Sparty je obránce Radakovič z Olomouce

Srbský stoper Uroš Radakovič podepsal na Spartě tříletou smlouvu s opcí.

Feb 1

Fotbalisté Plzně tentokrát pět gólů nadělili. Porazili Legii Varšava, lídra polské ligy

Po dvou porážkách 0:5 se Salcburkem a 1:5 se Šanghají fotbalisté Plzně zabrali. Na soustředění ve Španělsku zdolali Legii Varšava 5:1.

Jan 18

Reprezentační bek Novák přestoupil z Midtjyllandu do Trabzonsporu

Fotbalista Filip Novák mění dres. Z dánského Midtjyllandu míří reprezentační obránce do tureckého Trabzonsporu.

Jun 3

Z fotbalové reprezentace vypadl kvůli zranění obránce Novák

Reprezentanti v sobotu před polednem trénovali v Praze a v neděli odletí k přípravnému utkání v Bruselu, které se hraje v pondělí.

Aug 4

Novák rozhodl o postupu Midtjyllandu do 4. předkola Evropské ligy

Kodaň - Český obránce Filip Novák rozhodl gólem v prodloužení o postupu fotbalistů Midtjyllandu přes Videoton Székesfehérvár do 4. předkola Evropské ligy. Zápas skončil po 120 minutách 1:1. Bývalý bek Jablonce a Zlína dal také jedinou…