Živě: Plíšková - Martičová 2:0. Češka zaslouženě získala čtvrtý titul v letošním roce

Sledovali jsme finále z turnaje WTA v čínském Čeng-čou mezi Karolínou Plíškovou a Chorvatkou Petrou Martičovou.

Sep 22

Plíšková vypadla v Tokiu s Chorvatkou Martičovou

Plíšková končí na turnaji v Tokiu v osmifinále. Chorvatce Petře Martičové podlehla 3:6, 4:6.

Aug 15

Plíšková - Giorgiová 0:2. Česká tenistka nezvládla ani třetí letošní finále

Sledujte on-line přenos z finále ženské dvouhry turnaje v Montrealu mezi Karolínou Plíškovou a Camilou Giorgiovou.

Mar 26

Plíšková - Čeng 2:0. Česká tenistka v Miami zaslouženě postupuje

V online přenosu jsme sledovali 3. kolo tenisového turnaje WTA v Miami mezi Karolínou Plíškovou a Číňankou Čeng Saj-saj.

Mar 4

Plíšková - Pegulaová 0:2. Plíšková končí, na české semifinále v Dauhá nedojde

V online přenosu jsme sledovali čtvrtfinále tenisového turnaje v Dauhá mezi Karolínou Plíškovou a Američankou Jessicou Pegulaovou.

Sep 19

Karolína Plíšková si zahraje s Vondroušovou o finále, Nadal v Římě už skončil

České tenistky Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová se v neděli střetnou o postup do finále antukového turnaje v Římě.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Sep 15

Dokonalý český triumf. Plíšková vyhrála turnaj v Čeng-čou, trofej má i Peschkeová