Česko - Kosovo 2:1. Fotbalisté zvládli otočit zápas a slaví postup na Euro

Sledujeme online přenos z kvalifikačního utkání na mistrovství Evropy 2020 mezi Českou republikou a Kosovem.

Mar 27

Znak se přesouvá. Čeští fotbalisté představili nové dresy na Euro

Fotbalová reprezentace představila v Praze nové dresy, v nichž vyrazí na letní Euro. První sada zůstává červená, druhá bílá, znak se posunul doleva.

Nov 20

Česko - Moldavsko 3:0. Je hotovo, postup na Euro korunoval kapitán Souček

Sledovali jsme on-line přenos z utkání kvalifikace o postup na fotbalové mistrovství Evropy 2024 mezi Českem a Moldavskem.

Oct 5

Dinamo Záhřeb překvapivě padlo v Kosovu 0:2, Barák zachraňoval Fiorentinu

Fotbalisté Dinama Záhřeb prohráli ve druhém kole Evropské konferenční ligy na hřišti kosovského klubu Ballkani 0:2.

Sep 27

Ballkani - Slavia 0:1. Ubojované vítězství. Slavia veze z Kosova důležité tři body

Sledovali jste on-line přenos z utkání 5. kola základní skupiny G v rámci Evropské konferenční ligy mezi Ballkani a Slavií Praha.

Oct 7

Jednadvacítka vyhrála v Kosovu 1:0 a v kvalifikaci o ME je stále stoprocentní

Čeští fotbalisté do 21 let zvítězili v Kosovu 1:0 a naplno bodovali i ve třetím kvalifikačním utkání o ME. V 38. minutě rozhodl Adam Gabriel.

Jun 14

Skotsko - Česko 0:2. Čeští fotbalisté díky dvěma brankám Schicka zahájili ME vítězně

Sledovali jsme online přenos z utkání základní skupiny D v rámci fotbalového Eura mezi Skotskem a Českem.

Nov 11

Fotbalisté jako Ledecká. Podívejte se, v jaké pohádce se Češi budou chystat na Euro

Prohlédněte si snímky z rakouského regionu Gitschberg Jochtal a hotelu Silena ve Valsu, kde absolvují Vladimír Darida a spol. přípravný kemp.

Mar 17

Fotbalové mistrovství Evropy letos nebude. UEFA odložila Euro na příští léto

Fotbalové mistrovství Evropy se kvůli pandemii nového koronaviru odehraje až příští rok.