Sedmdesát minut trápení, pak nezkrotná euforie. Tak Češi vybojovali postup na Euro

Více než dvě třetiny zápasu bušili fotbalisté národního týmu do obrany Kosova, pak si ale dvěma trefami zajistili postup na závěrečný turnaj ME 2020.

Mar 27

Znak se přesouvá. Čeští fotbalisté představili nové dresy na Euro

Fotbalová reprezentace představila v Praze nové dresy, v nichž vyrazí na letní Euro. První sada zůstává červená, druhá bílá, znak se posunul doleva.

Jun 20

Černá Hora - Česko 1:4. Češi si v rámci přípravy s chutí zastříleli na Balkáně

Sledovali jste on-line přenos z přípravného fotbalového utkání mezi Černou Horou a Českem.

Nov 11

Fotbalisté jako Ledecká. Podívejte se, v jaké pohádce se Češi budou chystat na Euro

Prohlédněte si snímky z rakouského regionu Gitschberg Jochtal a hotelu Silena ve Valsu, kde absolvují Vladimír Darida a spol. přípravný kemp.

May 22

Povedený návrat Daridy. Fotbalisté Herthy s černými páskami deklasovali rivala

Fotbalisté Herthy Berlín deklasovali v městském derby 4:0 Union a jednoznačně vyhráli i druhý bundesligový duel po koronavirové pauze.

Nov 14

KRÁLovská radost! Češi zdolali Kosovo a mají jisté Euro. Pecka, jásal hrdina večera

Čeští fotbalisté posedmé za sebou postoupili na závěrečný turnaj mistrovství Evropy. Los se uskuteční 30. listopadu v Bukurešti.

Nov 14

Česko - Kosovo 2:1. Fotbalisté zvládli otočit zápas a slaví postup na Euro

Sledujeme online přenos z kvalifikačního utkání na mistrovství Evropy 2020 mezi Českou republikou a Kosovem.

Sep 11

Po Kosovu mi bylo blbě, ale kritiku jsme využili jako motivaci, prohlásil Šilhavý

Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý připustil, že mu po sobotní porážce 1:2 v Kosovu nebylo příliš dobře.

Sep 8

Nemáme se za co stydět, překvapil Bořil. Podle něj nehráli Češi v Kosovu špatně

Levý obránce prohrál pátý z posledních šesti duelů národního týmu, do kterých zasáhl.

Sep 7

Čechy zatkla v Kosovu policie. Měli nože, dron i transparent s politickou provokací

Policisté u fanoušků nalezli také pyrotechniku a nože. Při zápase kvůli tomu budou platit zvýšená bezpečností opatření.

Sep 7

Úplně zbytečná ztráta. Češi po hrozivých chybách prohráli dobře rozjetý duel v Kosovu