Kvitová - Pavljučenkovová 2:1. Češka po drtivém obratu vyhrála první zápas v sezoně

Sledovali jsme online reportáž z utkání prvního kola tenisového turnaje v Brisbane mezi Petrou Kvitovou a Anastasijou Pavljučenkovovou z Ruska.

Feb 14

Vondroušová - Pavljučenkovová 0:2. Česká tenistka v Dauhá dohrála

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového turnaje v Dauhá mezi Markétou Vondroušovou a Anastasijí Pavljučenkovovou z Ruska.

Apr 27

Černý čtvrtek v Madridu. S turnajem se rozloučilo české kvarteto v čele s Kvitovou

Nasazená desítka Petra Kvitová prohrála s Němkou Jule Niemeierovou 6:7, 1:6 a nenaváže ve Španělsku na triumfy z let 2011, 2015 a 2018.

Apr 6

Není to fér, brání Kvitovou fanoušci. Oslava české tenistky rozvířila vášně

Na sociálních sítích došlo ke sporu fanoušků ohledně chování Petry Kvitové po triumfu na velkém turnaji v Miami.

Apr 20

České superdrama pro Plíškovou. Kvitovou vyřadila po líté bitvě ve třech setech

V zápase prvního kola turnaje ve Stuttgartu zvítězila Plíšková nad krajankou 6:4, 4:6, 7:6, tie-break ovládla poměrem 7:5.

Jul 19

Krejčíková míří k vrcholu. Tenisová senzace předstihla Kvitovou a je českou dvojkou

Tenistka Barbora Krejčíková se po triumfu na Prague Open posunula na 11. příčku světového žebříčku.

Mar 4

Plíšková - Pegulaová 0:2. Plíšková končí, na české semifinále v Dauhá nedojde

V online přenosu jsme sledovali čtvrtfinále tenisového turnaje v Dauhá mezi Karolínou Plíškovou a Američankou Jessicou Pegulaovou.

Mar 3

Kvitová - Pavljučenkovová 6:1, 6:3. Česká tenistka v Dauhá předvedla skvělý výkon

Sledovali jste online reportáž z tenisového turnaje v katarském Dauhá, kde do hry vstoupila česká hvězda Petra Kvitová.

Feb 2

Petra Kvitová zvládla dvousetovou bitvu s legendární Venus Williamsovou

Petra Kvitová zahájila novou sezonu duelem s Venus Williamsovou. Zápas druhého kola turnaje v Melbourne jsme sledovali v online přenosu.

Feb 20

Plíšková - Peraová. Českou jedničku na úvod turnaje v Dauhá vyzve kvalifikantka

Sledujte online přenos z utkání druhého kola tenisového turnaje v Dauhá mezi Karolínou Plíškovou a Američankou Bernardou Peraovou.