Plíšková - Ósakaová 2:1. Češka utekla z mečbolu a v maratonu si vybojovala finále

Sledujeme online přenos ze semifinále turnaje WTA v Brisbane mezi Karolínou Plíškovou a Naomi Ósakaovou.

More from Aktuálně.cz / Sport

Feb 15

Karolína Plíšková postoupila do semifinále turnaje v Dauhá. V duelu bývalých světových jedniček zdolala Japonku Naomi Ósakaovou 7:6, 7:6.

Sep 19

Karolína Plíšková si zahraje s Vondroušovou o finále, Nadal v Římě už skončil

České tenistky Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová se v neděli střetnou o postup do finále antukového turnaje v Římě.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Jan 11

Jan 10

Kvitová prosvištěla v Brisbane do semifinále, napodobila ji i Plíšková

Petra Kvitová si na turnaji v Brisbane zahraje o finále. V pátečním čtvrtfinále porazila Jennifer Bradyovou 6:4, 6:2.

May 14

Karolína Plíšková je Římě v osmifinále, české derby pro Vondroušovou,

Karolína Plíšková postoupila na antukovém turnaji v Římě do osmifinále. Ve druhém kole zdolala Australanku Ajlu Tomljanovicovou 6:3, 6:3.

Jan 24

Živě: Plíšková - Ósakaová 2:6, 6:4, 4:6. České finále nebude, Kvitovou vyzve Ósakaová

Sledujeme v online přenosu semifinále tenisového Australian Open mezi Karolínou Plíškovou a Naomi Ósakaovou.

Jan 6

Velký zvrat. Plíšková si v Brisbane první letošní titul vydřela

Karolína Plíšková hned ve svém letoším prvním finále uspěla. Česká tenistka na turnaji v Brisbane otočila zápas s Ukrajinkou Lesjou Curenkovou.

Jan 5

Plíšková je v Brisbane ve finále, Peschkeová získala deblový titul číslo 32

Karolína Plíšková postoupila na úvodním turnaji sezony v Brisbane do finále. Pátá nasazená tenistka porazila v semifinále Chorvatku Donnu Vekičovou.

Jan 4

Plíšková si v Brisbane zahraje o finále, nezastavila ji ani Tomljanovicová

Karolína Plíšková porazila ve čtvrtfinále turnaje v Brisbane Ajlu Tomljanovicovou 6:1,1:6, 6:1. V semifinále ji čeká Donna Vekičová.

Aug 8

K české bitvě nedojde. Karolína Plíšková vypadla v Montrealu s Bertensovou

Končí také Angelique Kerberová, která nezvládla hned první zápas po výhře ve Wimbledonu.

Mar 15

Japonské zemětřesení setřáslo Plíškovou. Ósakaová nedala Češce šanci a je v životním semifinále