Eckhoffová ovládla sprint a bere žlutý dres. Češky v poli poražených

Sledovali jsme online přenos ze sprintu žen na 7,5 kilometrů z německého Ruhpoldingu v rámci Světového poháru 2019/2020.

More from Aktuálně.cz / Sport

Mar 12

Českým biatlonistům se při závěrečném dílu SP nedařilo, Krčmář byl ve sprintu třicátý

Ondřej Moravec obsadil 33. místo a do stíhacího závodu se dostal i dvaapadesátý Adam Václavík.

Nov 13

Obdivuhodné, chválí kouč české eso, které i ve 41 letech vládne Světovému poháru

V sobotu se v Táboře uskuteční čtvrtý díl tohoto ročníku Světového poháru v cyklokrosu. Největší divácký zájem bude o vystoupení Kateřiny Nash.

Jan 18

Překvapivé české body. Sjezdař Zabystřan premiérově uspěl ve Světovém poháru

Osm dní před 21. narozeninami obsadil český lyžař ve Wengenu po povedeném slalomu 27. místo v kombinaci.

Jan 18

Živě: Štafetu v Ruhpoldingu ovládli Norové. Čeští biatlonisté dojeli osmí

Sledovali jsme biatlonovou štafetu mužů v německém Ruhpoldingu.

Sep 23

Bronz pro Nash. Česká cyklokrosařka dojela třetí v úvodním závodě Světového poháru

V americkém Waterloo dělilo Kateřinu Nash od vítězné Marianny Vosové z Nizozemska 27 vteřin.

Jun 19

Brněnskému Světovému poháru v drezuře vládla portugalská favoritka, dařilo se i českým jezdcům

Jubilejní 20. ročník mezinárodních závodů přilákal rekordní počet koní.

Jan 10

Parádní středa. Podívejte se, jak čeští biatlonisté váleli ve vytrvalostním závodě v Ruhpoldingu

Stříbro pro Ondřeje Moravce, další dva Češi mezi nejlepší desítkou. Českým biatlonistům se vytrvalostní závod v německém Ruhpoldingu nadmíru vydařil.

Dec 8

Českým biatlonistům rakouská chumelenice nesvědčila, ve sprintech byla nejlepší Vítková na 19. místě

Sprinty biatlonistů a biatlonistek v rakouském Hochfilzenu vyhrál Johannes Thingnes Bö a Darja Domračeovová.

Dec 2

Českým biatlonistům se nedaří, ve sprintu byl nejlepší Šlesingr až 38. Vyhrál Nor Tarjei Bö