Detroit - Boston 3:1. Pastrňák a spol. vyšli proti nejhoršímu týmu bodově naprázdno

Sledujeme online přenos z utkání zámořské NHL mezi Detroitem a Bostonem.

Jan 12

Mrázek se stal v NHL i přes prohru první hvězdou, Hronek připravil dva góly

Brankář Petr Mrázek byl v NHL vyhlášen nejlepším hráčem zápasu, přestože 26 zákroky neodvrátil prohru hokejistů Chicaga 1:2 na ledě Winnipegu.

Nov 24

NHL: Boston - Detroit 2:5. Pastrňák asistoval, Bruins ale doma padli

Sledovali jste on-line přenos z hokejového utkání NHL mezi Bostonem Bruins a Detroitem Red Wings.

Mar 12

Pastrňák zapsal gól a asistenci, bodoval i Zacha. Boston ale padl v Detroitu

Hokejisté Bostonu den po domácím vítězství v NHL nad Detroitem prohráli na ledě Red Wings 3:5.

Jan 29

Pastrňák byl v NHL tři sekundy od vítězného gólu. Mrázek inkasoval sedmkrát

David Pastrňák dostal Boston v NHL na ledě Floridy po asistenci Davida Krejčího v čase 59:11 do vedení 3:2, ale domácí hokejisté zápas otočili.

Nov 13

Zbořil svým prvním gólem v NHL zařídil výhru Bostonu. Detroitu české body nestačily

Jakub Zbořil vstřelil v utkání Bostonu proti Buffalu vítězný gól. To branky Filipa Chytila ani Dominika Kubalíka s Filipem Hronkem k výhrám nevedly.

Oct 9

V generálce na NHL skórovali Pastrňák i Lauko, Krejčí připravil dva góly

Hokejistům Bostonu nestačily góly Davida Pastrňáka a Jakuba Lauka ani dvě přihrávky David Krejčího a v generálce NHL prohráli doma s New Jersey 3:5.

Nov 21

Pastrňák svým gólem pečetil výhru Bostonu, dva body zapsal také obránce Rutta

Čeští hokejisté David Pastrňák a Jan Rutta v sobotním programu NHL získali dva body za gól a nahrávku. Martin Nečas vstřelil vítěznou branku Caroliny.

Feb 27

Pastrňák přihrál na dva góly, ale prohře Bostonu nezabránil

Hokejový útočník David Pastrňák asistoval v NHL při prohře Bostonu 2:6 na ledě New Yorku Rangers u obou branek týmu.

Aug 20

Krejčí a Pastrňák dotáhli Boston k postupu, Voráček dal dva góly za Philadelphii

Hokejoví útočníci David Krejčí a David Pastrňák zařídili dvěma body vítězství Bostonu 2:1 nad Carolinou.

Oct 21

Pastrňák si sedmi góly podmanil NHL. Český kanonýr vyhlášen hvězdou týdne

Třiadvacetiletý hráč Bostonu vstřelil ve třech zápasech sedm gólů a přidal dvě asistence.

Oct 18

Teď mi to lepí, libuje si Pastrňák. Nasázel další dva góly, Boston ale výhru neslavil