English

Zdrcená dcera Bohdalové Simona Stašová: Smrt jí vzala klíčového kolegu!

Blesk.cz / Celebrity

Zemřel divadelní režisér a dramatik Zdeněk Kaloč (†81), který se prosadil i na světových scénách. Rána pro celý umělecký svět a zejména pro herečku Simonu Stašovou (65), pro niž byl Kaloč takřka dvorním režisérem.

More from Blesk.cz / Celebrity

Mar 26

Zdrcená dcera Bohdalové Simona Stašová: Smrt jí vzala klíčového kolegu!

Blesk.cz / Celebrity

Zemřel divadelní režisér a dramatik Zdeněk Kaloč (†81), který se prosadil i na světových scénách. Rána pro celý umělecký svět a zejména pro herečku Simonu Stašovou (65), pro niž byl Kaloč takřka dvorním režisérem.

Mar 19

Simona Stašová slaví 65 let: Oslava v karanténě a bez životní lásky!

Blesk.cz / Celebrity

Letos to narozeniny budou poněkud ponuré. Karanténa nedovolí bujaré oslavy, a tak si herečka Simona Stašová (65) zřejmě bude muset vystačit s domácím prostředím a po boku těch nejbližších. A možná s některým z ex manželů.

Aug 26

Jiřina Bohdalová: Strach o dceru Simonu Stašovou! Je v nemocnici na kapačkách!

Blesk.cz

Jediná dcera herečky Jiřiny Bohdalové (87) skončila v nemocnici! Simona Stašová (64) tam leží už týden a dostává silná antibiotika.

Jun 2

Simona Stašová se postavila za práva homosexuálů: Bojuje za manželství pro všechny

Manželství i pro homosexuální páry! Toto krédo otevřeně razí Simona Stašová (64). Výzvu spolu s dalšími herci poslala až do Poslanecké sněmovny.

May 10

Dcera Bohdalové Simona Stašová: Návrat k druhému manželovi?

Blesk.cz / Celebrity

Nejhezčí narozeninový dárek své mamince Jiřině Bohdalové (88) dala herečka Simona Stašová (64). Opět totiž září štěstím po boku italského exmanžela Eusebia Ciccottiho (61).

Nov 1

Simona Stašová se svou nerozlučnou psí kamarádkou: Pepina už křtí i knihy!

Milovnice psů Simona Stašová (64) nedá bez svého čtyřnohého doprovodu ani ránu. Od doby, co si loni v dubnu pořídila pejska, respektive fenečku jménem Pepina, bere ji všude s sebou. Nejinak tomu bylo i na křtu knihy Zálety.

Aug 6

Simona Stašová o Jiřině Bohdalové: Jsem stejná jako ona!

Jestli je na něco Simona Stašová (63) opravdu hrdá, tak jsou to její dva synové Vojta (22) a Marek (32). Vychovávala je po vzoru své matky Jiřiny Bohdalové (87) – nic jim nedala zadarmo!

Jul 7

Zoufalá Simona Stašová: Strach o zdraví mámy Bohdalové!

Simona Stašová (63) nedávno zažila šok a chvíle plné strachu o maminku Jiřinu Bohdalovou (87), která spadla ze schodů. Herečka se obávala, aby zranění nemělo následky podobně jako v případě jejího otce Břetislava Staše (90)!

Apr 28

Simona Stašová: Skončila s filmem a vydala přísný zákaz!

Blesk.cz / Celebrity

V Pelíškách nebo Románu pro ženy je herečka Simona Stašová (63) neskutečná. Přesto se rozhodla s filmem skončit a věnovat se jen divadlu. Co se stalo?

Nov 15

Simona Stašová na veřejnosti líbala kolegu! Ale on je ženatý

Blesk.cz / Celebrity

Herečka Simona Stašová (62) je pěkný živel. A tak jí stačí málo k tomu, aby se vrhala na kolegy, které má ráda. Na křtu knih Williama Shakespeare obdařila polibkem herce Miroslava Táborského (58).

Jul 10

Simona Stašová se kvůli synům vzdala majetku: Žije v chajdě na okraji Prahy

Blesk.cz / Celebrity

Kvůli synům se vzdala majetku! Simona Stašová (62) sbalila kufry, synům Markovi (30) a Vojtovi (21) přenechala své dva byty a sama se přestěhovala do miniaturního domečku! Ten navíc není ani zkolaudovaný.

May 21

Herečka Simona Stašová (62) odtajnila návod na chlapy. Stačí jediná věc

Blesk.cz

Simona Stašová našla svou »dceru«, po které začala s přibývajícími lety toužit, a to díky své životní lásce – divadlu. Nedávno oslavila své dvaašedesáté narozeniny, ale energie má na rozdávání. Kde se to v ní bere?

Aug 15

Simona Stašová: Odveze Bohdalku na Sicílii! Jedou se tam hádat!

Blesk.cz / Celebrity

Tak jako každý rok, i letos vyveze herečka Simona Stašová (61) svou legendární mámu Jiřinu Bohdalovou (85) na společný výlet. Milovnice Itálie pro letošek za cíl rodinné cesty vybraly Sicílii. A už dopředu si obě herečky plánují hádky!

Jun 8

Simona Stašová v 61 letech modelkou! Novou kolekci bude fotit v Itálii

Herečka Simona Stašová zraje jako víno! V 61 letech si ji butik se světoznámou módou vybral jako svou tvář nové kampaně. Dcera Jiřiny Bohdalové (85) nové snímky nafotí ve slunné Itálii.

May 10

Tajná oslava Bohdalové (85): Třetí mejdan uspořádala dcera Stašová

Blesk.cz / Celebrity

Do třetice všeho dobrého! Jiřina Bohdalová si své 85. narozeniny opravdu užila. V pondělí totiž absolvovala ještě třetí oslavu – pro všechny hosty, na které se dosud nedostalo. Tajný mejdan se konal v pražském Divadle Na Jezerce.

Apr 30

Simona Stašová o Bohdalové: Máma brečela jednou dvakrát v životě...Proč?

Blesk.cz / Celebrity

Oblíbená herečka Jiřina Bohdalová (84) se co nevidět dočká velkého jubilea. 3. května oslaví 85 let. Dcera Simona Stašová (61) se rozmluvila o tom, kolikrát viděla svoji maminku plakat a jaký byl jejich společný život s hercem Radoslavem…

Apr 7

Simona Stašová o mámě Jiřině Bohdalové: Prozradila něco, co se moc neříká!

Na představení filmu Každý milion dobrý, který vznikl jako dárek k nadcházejícím 85. narozeninám Jiřiny Bohdalové nemohla chybět ani její dcera Simona Stašová (61)! Ta o své mámě prozradila něco, co se veřejně příliš neví...

Apr 7

Simona Stašová oháknutá jako mladice. Ale s dírou na bundě!

Chybička se vloudila. Herečka Simona Stašová (61) vyrazila na premiéru snímku Každý milion dobrý, kde hraje její matka Jiřina Bohdalová (84), v jarním modelu. Ale pozornému okolí neušlo, že na levém rukávu koženého křiváku měla díru!

Jan 25

Simona Stašová ruší všechna představení! Co se s ní děje?

Blesk.cz

To je ale pech! Herečka Simona Stašová měla být hlavní hvězdou Plesu jako Brno. Ale osud jí nepřeje. Stejně jako minulý rok onemocněla, takže se akce nezúčastní. Přitom je Brno její srdeční záležitostí.

Jan 25

Herečka Simona Stašová o své roli matky Lídy Baarové: Moc je silné afrodiziakum

Blesk.cz / Celebrity

„Matka, kterou představuji, byla až posedlá úspěchem své dcery Lídy Baarové,“ říká o své postavě herečka Simona Stašová. Pro ni je film Lída Baarová již šestá spolupráce s režisérem Filipem Renčem.