English

Blesk.cz / Celebrity

Top Stories All News

Martina Gavriely (39) o třetím těhotenství: Sedm let jsme se míjeli, až teď to klaplo!

www.blesk.cz

Bývalá moderátorka Martina Gavriely (39) šokovala na nedávném otevření italské restaurace vzdouvajícím bříškem! Je na začátku sedmého měsíce a své třetí těhotenství si užívá.

Petra Paroubková po 16 měsících venku! Ukázala luxus, za který už dříve sklidila kritiku

www.blesk.cz also on Blesk.cz

16 měsíců nebyla Petra Paroubková (44) ve společnosti. Nepříjemný rozvod s manželem Jiřím (65), rozdělení majetku a péče o dceru jí připravili o chuť se bavit. Ale to nejhorší je za ní a Petra se v luxusních lodičkách objevila na mejdanu.

Sagvan Tofi zatáhl Moniku Štikovou na záchod! Je to borec, pochválila ho pak matka Ornelly

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Zahájení vernisáže fotografa Jakuba Ludvíka (48) nabralo podivné obrátky. Producent Sagvan Tofi (53) se poprvé naživo potkal s Monikou Štikovou (45) a pozval jí na záchod! Jaký k tomu měl důvod?

Pohřeb Gabriely Vránové (†78): Dagmar Havlová přišla i se psem

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Nebývá zvykem, že by někdo přišel na pohřeb i se psem. Bývalá první dáma, herečka Dagmar Havlová, se nicméně rozhodla na poslední rozloučení s Gabrielou Vránovou (†78) vyrazit i se svou boxerkou Grace. A nic nepodcenila…

Top Stories in last day

18

Sexbomba Belohorcová v Česku: Prosvítající bradavky vzrušily manžela!

www.blesk.cz

Slovenská moderátorka žijící s rodinou na Miami Zuzana Belohorcová (42) přiletěla do Česka. zatímco děti si budou užívat prázdnin u dědeček a babiček, Zuzka s manželem Vlastou obrážejí večírky.

16

Jermaine (63), bratr Michaela Jacksona (†50): Táta nám umírá! Ani děti nesmí k jeho lůžku

www.blesk.cz

V pondělí to bude už 9 let, co umřel král popu. A rodinu Michaela Jacksona (†50) znovu obchází smrt. Umírá jeho otec Joe Jackson (88). „Nechoďte za mnou. Nechci, abyste mě takhle viděli,“ vzkázal svým deseti potomkům ze smrtelné postele.

15

Jiří Pomeje po operaci rakoviny hrtanu: Bude točit! Ale zmrzlinu…

www.blesk.cz

Celý život se živil hlasem, po operaci rakoviny hrtanu a s takzvaným slavíkem to ale moc nejde. Práci a peníze ovšem Jiří Pomeje (53) potřebuje. A tak vymyslel, že se bude živit jako… zmrzlinář!

Muzikál Mefisto pobláznil Korejce

www.blesk.cz

Český Mefisto slaví obrovský úspěch! Původní muzikál Daniela Bartáka (37) a Zdeňka Zelenky (63) natolik oslovil Korejce, že ho pozvali na prestižní muzikálový festival v jihokorejském Tegu.

14

Maminka zpěvačky Evy Pilarové: Oslavuje 103 let!

www.blesk.cz

Neuvěřitelné 103. narozeniny slaví maminka Evy Pilarové (78). Recept na dlouhověkost prý nemá. „Jsou to geny,“ říká Františka Bojanovská z Brna.

10

Pohřeb Gabriely Vránové (†78): Její milovaný klobouk ležel před rakví…

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Přesně v 10 hodin začalo veřejné rozloučení s herečkou Gabrielou Vránovou (†78) ve Vinohradském divadle, kde dlouhá léta hrála. Během zhruba dvouhodinového obřadu se u rakve s ostatky milované Anička z Chalupářů vystřídala celá plejáda…

Karolína Gudasová čeká druhého potomka! Porodit by měla v prosinci

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Karolína Neuvirthová Gudasová (25) čeká druhého potomka! Muzikálová zpěvačka a herečka už se svým manželem hokejistou Michalem Neuvirthem (30) vychovává dceru Emilku. Druhé miminko by mělo přijít na svět v prosinci.

PŘÍMÝ PŘENOS: Pohřeb Gabriely Vránové (†78), slavné Aničky z Chalupářů!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

V Divadle Na Vinohradech se rodina, přátelé i veřejnost loučí s herečkou Gabrielou Vránovou (†78), která uplynulou sobotu podlehla selhání ledvin.

06

Bolest moderátora Medúzy Juchelky: Váš syn přestane chodit a zemře, oznámili doktoři

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Ránu, která se nikdy nezahojí, má v srdci Aleš Juchelka (42). Bývalému moderátorovi Medúzy na vzácnou nemoc zemřel syn Oliver (†10). Dva roky o tom nedokázal mluvit!

Sestra Gabriely Vránové (†78) se svěřila: Poslední přání mi opakovala v slzách

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Dnes proběhne poslední rozloučení s Gabrielou Vránovou (†78). Kvůli němu dorazila z USA i sestra hvězdy Chalupářů Miriam (59). Po příletu Blesku přiznala, že si vyčítá, že jí nedokázala splnit poslední přání.

Thursday, Jun 21

SuperStar Tomáš Savka (34) bude tátou! Manželka (46) už má tři syny

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Finalista první řady SuperStar Tomáš Savka (34) čeká se svou manželkou Zuzanou (46) prvního potomka. Bývalá tanečnice se kvůli Tomášovi rozvedla se šéfem baletu Jiřím Pokorným, s nímž má tři syny a tomu nejstaršímu je 25 let!

Závažné přiznání Nikol Štíbrové! Gynekologové a matky, tohle raději nečtete

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Herečka a blogerka Nikol Štíbrová (31) se rozhodně za ukázkovou matku nepovažuje. Ani v těhotenství se alkoholu nevzdala. Klidně si denně dala dvě sklenky červeného, které má moc ráda.

Největší tajemství Ivany Gottové: O čem za 19 let po boku Slavíka nemluvila

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Kráčí ve šlépějích svého muže! Zpěv už si Ivana Gottová (42) zkusila a teď se pustila do malování. Její portrét Karla Gotta (78) dokonce zdobí zadní stranu Slavíkova cédéčka!

Wednesday, Jun 20

Zemřela hvězda Četnických humoresek Švihlík (†76). Nedávno přiznal rakovinu

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Po dlouhém boji s rakovinou zesnul herec František Švihlík (†76), který se proslavil zejména rolí policejního fotografa Čendy Němce v seriálu Četnické humoresky.

»Zoufalka» Eva Longoria (43) porodila! Syn se narodil poté, co přišla o velkou lásku

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Konečně už není žádná »zoufalá manželka«, ale naopak šťastná a spokojená máma. Herečka Eva Longoria (43) přivedla na svět prvního potomka! Jaké dali s manželem chlapečkovi jméno?

Kemr z Chalupářů by slavil 96! Kdo ho nenáviděl a komu plivl do tváře?

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Bohouš Císař z legendárních Chalupářů, které budeme moci v létě opět vídat na obrazovkách České televize, má velké výročí! Jeho představitel Josef Kemr (†72) by se totiž dnes dožil 96. let. Jaký byl silně nábožensky zaměřený herec? Nadělal…

Tuesday, Jun 19

Saxana Černocká přiznala: Stárnu v přímém přenosu a vadí mi to! Jaká je babička?

www.blesk.cz

Představitelka legendární Saxany Patra Černocká (68) vypadá i dva roky před sedmdesátkou stále výborně. Stěží tedy uvěřit tomu, že už je babička! Jak zpěvačka bojuje se stárnutím?

Tajné okolnosti smrti Vránové (†78) z Chalupářů: 1,5 roku utrpení v bolestech!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Zatímco její smrt zdánlivě přišla náhle a mnohé zaskočila, ve skutečnosti si herečka Gabriela Vránová (†78) dost vytrpěla. Posledních 18 měsíců života ji totiž sužovaly velké bolesti břicha. Dokonce musela být většinu času upoutána na…

Nedořešené spory hereček z Chalupářů: Vránová si zášť vzala do hrobu!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Gabrielu Vránovou (†78), která o víkendu zemřela na selhání ledvin oslabených po dlouhém boji s rakovinou, si budou diváci pamatovat z řady rolí včetně Aničky Čihákové z Chalupářů. Právě v legendárním seriálu měla prý ale herečka velkou…

Tajnůstkář Miroslav Etzler je počtvrté otcem: Má syna Samuela! K porodu ale nesměl!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Už si nemusí prohlížet jen ultrazvuk. Podle zjištění Blesku se Miroslav Etzler (53) stal v pátek otcem syna Samuela. Přítelkyni Heleně Bartalošové (36) lékaři nakonec museli pomoct na operačním sále.

Monday, Jun 18

Těhotná Adriana Sklenaříková: Měsíc před porodem se sotva valí!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Už za měsíc by měla modelka Adriana Sklenaříková (46) porodit své první dítě, i tak se ale vydala na cesty! Z Monaka, kde žije s manželem Aramem Ohanianem, se vydala do francouzského Bordeaux!

Slavná modelka, kterou při porodu roztrhli, šokuje fotkou prsu s mlékem!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Manželka muzikanta Johna Legenda (39) a modelka Chrissy Teigen (32) oslavila Den otců po svém. Zveřejnila fotku, na níž si v autě odsává mléko z prsu. S manželem jeli na večeři, tak musela nechat dávku krmení pro svého syna, který se…

Kdo je nový muž po boku Maciuchové? Syn slavného muzikanta!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Všichni si lámali hlavu, kdo je muž, který často doprovází Hanu Maciuchovou (72) do společnosti. Deník Aha! zjistil, že je to MUDr. Karel Valdauf (71), uznávaný lékař a syn slavného skladatele Karla Valdaufa (†68).

Životní role Gabriely Vránové (†78): Diváci ji nenáviděli!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Jak na zesnulou Gabrielu Vránovou (†78) vzpomíná scenáristka Markéta Zinnerová (75), která napsala seriál My všichni školou povinní? Kvůli roli neurotické učitelky Hajské, často označované jako její životní, Vránovou diváci nenáviděli!

Sunday, Jun 17

Pepa Vojtek o aukci kultovních helem Harley-Davidson: Proč mám helmu s mozkem?

www.blesk.cz

Žádná lebka pro drsňáky. Rocker Josef Vojtek (52) svou přilbu na sobotní charitativní dražbu vyšperkoval překvapivě šedou kůrou mozkovou a připsal na ni i vzkaz – jezdím s mozkem. Blesku pak vysvětlil proč...

Smrt Gabriely Vránové (†78): V pondělí měla jít z nemocnice domů. Selhaly jí ledviny

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Byla od loňského jara nemocná, ale i tak její smrt kolegy, fanoušky a širokou veřejnost zasáhla! Ve věku 78 let včera ráno zemřela filmová a divadelní legenda Gabriela Vránová. Příčinou smrti ale nebyla podle informací Blesku rakovina, se…

Sobota před zraky manželky nabízel na večírku sex! To je v pořádku, překvapila jeho žena

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Na nedávné oslavě osmdesátin Jiřího Krampola se Luděk Sobota (75) opil a sápal se na všechny přítomné dámy včetně Dády Patrasové (62). Jeho manželka Adriena Sobotová (56) přitom seděla vedle a všechny jeho hrátky v klidu sledovala. Dokonce…

Zemřela herečka Gabriela Vránová (†78): Sestra se zhroutila! Mluvila s ní jen pár minut před smrtí

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Tragická smrt herečky Gabriely Vránové překvapila všechny její blízké. Ačkoliv Vránová dlouho bojovala s rakovinou, její smrt přišla náhle. Zasáhla zejména její sestru Miriam, která s ní mluvila ještě pár hodin před smrtí!