English

Blesk.cz / Celebrity

Top Stories All News

Těhotná Míša Tomešová: Manžel už se mnou nechce sex, raději profesionálky!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Muzikálová herečka Michaela Tomešová (27) je na začátku 8. měsíce těhotenství. Ale na sexuální radovánky s manželem Romanem (30) může zapomenout. A tak jen tiše přihlíží, jak se její muž "uvolňuje" u profesionálních masérek.

Dcera Patrasové a Felixe Anička: Svině máme v rodině!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Jablko nepadá daleko od stromu! Tomu věří mladá Anička Slováčková, která podle svých slov po matce Dagmar Patrasové (62) sdělila poněkud neobvyklý talent. Je prý po mamince pořádná potvora a ona ani Dáda se za to vůbec nestydí, naopak.

Jana Štěpánková (83) nezvládla pohřeb Gabriely Vránové (†78): Kolaps u rakve kamarádky!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Bylo toho na ni moc! S Gabrielou Vránovou (†78), představitelkou Aničky Čihákové z Chalupářů, která po urputném boji podlehla selhání ledvin, se přišla do vinohradského divadla rozloučit také její kolegyně Jana Štěpánková (83). Při čestné…

Top Stories in last day

20

Martina Gavriely (39) o třetím těhotenství: Sedm let jsme se míjeli, až teď to klaplo!

www.blesk.cz

Bývalá moderátorka Martina Gavriely (39) šokovala na nedávném otevření italské restaurace vzdouvajícím bříškem! Je na začátku sedmého měsíce a své třetí těhotenství si užívá.

Sagvan Tofi zatáhl Moniku Štikovou na záchod! Je to borec, pochválila ho pak matka Ornelly

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Zahájení vernisáže fotografa Jakuba Ludvíka (48) nabralo podivné obrátky. Producent Sagvan Tofi (53) se poprvé naživo potkal s Monikou Štikovou (45) a pozval jí na záchod! Jaký k tomu měl důvod?

19

Petra Paroubková po 16 měsících venku! Ukázala luxus, za který už dříve sklidila kritiku

www.blesk.cz also on Blesk.cz

16 měsíců nebyla Petra Paroubková (44) ve společnosti. Nepříjemný rozvod s manželem Jiřím (65), rozdělení majetku a péče o dceru jí připravili o chuť se bavit. Ale to nejhorší je za ní a Petra se v luxusních lodičkách objevila na mejdanu.

18

Sexbomba Belohorcová v Česku: Prosvítající bradavky vzrušily manžela!

www.blesk.cz

Slovenská moderátorka žijící s rodinou na Miami Zuzana Belohorcová (42) přiletěla do Česka. zatímco děti si budou užívat prázdnin u dědeček a babiček, Zuzka s manželem Vlastou obrážejí večírky.

16

Jermaine (63), bratr Michaela Jacksona (†50): Táta nám umírá! Ani děti nesmí k jeho lůžku

www.blesk.cz

V pondělí to bude už 9 let, co umřel král popu. A rodinu Michaela Jacksona (†50) znovu obchází smrt. Umírá jeho otec Joe Jackson (88). „Nechoďte za mnou. Nechci, abyste mě takhle viděli,“ vzkázal svým deseti potomkům ze smrtelné postele.

15

Jiří Pomeje po operaci rakoviny hrtanu: Bude točit! Ale zmrzlinu…

www.blesk.cz

Celý život se živil hlasem, po operaci rakoviny hrtanu a s takzvaným slavíkem to ale moc nejde. Práci a peníze ovšem Jiří Pomeje (53) potřebuje. A tak vymyslel, že se bude živit jako… zmrzlinář!

Muzikál Mefisto pobláznil Korejce

www.blesk.cz

Český Mefisto slaví obrovský úspěch! Původní muzikál Daniela Bartáka (37) a Zdeňka Zelenky (63) natolik oslovil Korejce, že ho pozvali na prestižní muzikálový festival v jihokorejském Tegu.

14

Maminka zpěvačky Evy Pilarové: Oslavuje 103 let!

www.blesk.cz

Neuvěřitelné 103. narozeniny slaví maminka Evy Pilarové (78). Recept na dlouhověkost prý nemá. „Jsou to geny,“ říká Františka Bojanovská z Brna.

13

Podruhé těhotná Monika Absolonová šla do plavek! Už nemusím zatahovat břicho, říká

www.blesk.cz

Zpěvačka Monika Absolonová (42), která je podruhé těhotná, si užívá zaslouženou dovolenou v Chorvatsku. Společně s přítelem Tomášem a synem Tadeášem tráví hodně času v moři a přímo odsud poslala fanouškům pozdrav.

Thursday, Jun 21

SuperStar Tomáš Savka (34) bude tátou! Manželka (46) už má tři syny

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Finalista první řady SuperStar Tomáš Savka (34) čeká se svou manželkou Zuzanou (46) prvního potomka. Bývalá tanečnice se kvůli Tomášovi rozvedla se šéfem baletu Jiřím Pokorným, s nímž má tři syny a tomu nejstaršímu je 25 let!

Závažné přiznání Nikol Štíbrové! Gynekologové a matky, tohle raději nečtete

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Herečka a blogerka Nikol Štíbrová (31) se rozhodně za ukázkovou matku nepovažuje. Ani v těhotenství se alkoholu nevzdala. Klidně si denně dala dvě sklenky červeného, které má moc ráda.

Největší tajemství Ivany Gottové: O čem za 19 let po boku Slavíka nemluvila

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Kráčí ve šlépějích svého muže! Zpěv už si Ivana Gottová (42) zkusila a teď se pustila do malování. Její portrét Karla Gotta (78) dokonce zdobí zadní stranu Slavíkova cédéčka!

Wednesday, Jun 20

Zemřela hvězda Četnických humoresek Švihlík (†76). Nedávno přiznal rakovinu

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Po dlouhém boji s rakovinou zesnul herec František Švihlík (†76), který se proslavil zejména rolí policejního fotografa Čendy Němce v seriálu Četnické humoresky.

»Zoufalka» Eva Longoria (43) porodila! Syn se narodil poté, co přišla o velkou lásku

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Konečně už není žádná »zoufalá manželka«, ale naopak šťastná a spokojená máma. Herečka Eva Longoria (43) přivedla na svět prvního potomka! Jaké dali s manželem chlapečkovi jméno?

Kemr z Chalupářů by slavil 96! Kdo ho nenáviděl a komu plivl do tváře?

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Bohouš Císař z legendárních Chalupářů, které budeme moci v létě opět vídat na obrazovkách České televize, má velké výročí! Jeho představitel Josef Kemr (†72) by se totiž dnes dožil 96. let. Jaký byl silně nábožensky zaměřený herec? Nadělal…

Tuesday, Jun 19

Saxana Černocká přiznala: Stárnu v přímém přenosu a vadí mi to! Jaká je babička?

www.blesk.cz

Představitelka legendární Saxany Patra Černocká (68) vypadá i dva roky před sedmdesátkou stále výborně. Stěží tedy uvěřit tomu, že už je babička! Jak zpěvačka bojuje se stárnutím?

Tajné okolnosti smrti Vránové (†78) z Chalupářů: 1,5 roku utrpení v bolestech!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Zatímco její smrt zdánlivě přišla náhle a mnohé zaskočila, ve skutečnosti si herečka Gabriela Vránová (†78) dost vytrpěla. Posledních 18 měsíců života ji totiž sužovaly velké bolesti břicha. Dokonce musela být většinu času upoutána na…

Nedořešené spory hereček z Chalupářů: Vránová si zášť vzala do hrobu!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Gabrielu Vránovou (†78), která o víkendu zemřela na selhání ledvin oslabených po dlouhém boji s rakovinou, si budou diváci pamatovat z řady rolí včetně Aničky Čihákové z Chalupářů. Právě v legendárním seriálu měla prý ale herečka velkou…

Tajnůstkář Miroslav Etzler je počtvrté otcem: Má syna Samuela! K porodu ale nesměl!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Už si nemusí prohlížet jen ultrazvuk. Podle zjištění Blesku se Miroslav Etzler (53) stal v pátek otcem syna Samuela. Přítelkyni Heleně Bartalošové (36) lékaři nakonec museli pomoct na operačním sále.

Monday, Jun 18

Těhotná Adriana Sklenaříková: Měsíc před porodem se sotva valí!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Už za měsíc by měla modelka Adriana Sklenaříková (46) porodit své první dítě, i tak se ale vydala na cesty! Z Monaka, kde žije s manželem Aramem Ohanianem, se vydala do francouzského Bordeaux!

Slavná modelka, kterou při porodu roztrhli, šokuje fotkou prsu s mlékem!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Manželka muzikanta Johna Legenda (39) a modelka Chrissy Teigen (32) oslavila Den otců po svém. Zveřejnila fotku, na níž si v autě odsává mléko z prsu. S manželem jeli na večeři, tak musela nechat dávku krmení pro svého syna, který se…

Kdo je nový muž po boku Maciuchové? Syn slavného muzikanta!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Všichni si lámali hlavu, kdo je muž, který často doprovází Hanu Maciuchovou (72) do společnosti. Deník Aha! zjistil, že je to MUDr. Karel Valdauf (71), uznávaný lékař a syn slavného skladatele Karla Valdaufa (†68).

Životní role Gabriely Vránové (†78): Diváci ji nenáviděli!

www.blesk.cz also on Blesk.cz

Jak na zesnulou Gabrielu Vránovou (†78) vzpomíná scenáristka Markéta Zinnerová (75), která napsala seriál My všichni školou povinní? Kvůli roli neurotické učitelky Hajské, často označované jako její životní, Vránovou diváci nenáviděli!