Tenisová bojovnice boří předsudky o potetované rebelce. Martincová překvapila Prahu

Tereza Martincová minulý týden zazářila na LiveScore Cupu na pražské Štvanici. Pojďme si pětadvacetiletou tenistku trochu představit.

Mar 8

Martincová po kvalifikaci v Dubaji porazila i Kristýnu Plíškovou

Český souboj v prvním kole turnaje v Dubaji vyhrála Tereza Martincová, která po postupu z kvalifikace porazila 7:6, 6:7 a 6:3 Kristýnu Plíškovou.

Oct 19

Krejčíková v Ostravě zdolala Martincovou, Kristýna Plíšková končí

Barbora Krejčíková vyšla na halovém tenisovém turnaji WTA Tour v Ostravě vítězně z duelu domácích kvalifikantek.

Sep 19

Karolína Plíšková si zahraje s Vondroušovou o finále, Nadal v Římě už skončil

České tenistky Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová se v neděli střetnou o postup do finále antukového turnaje v Římě.

Aug 16

Hradecká a Kristýna Plíšková vyhrály v Praze čtyřhru, finále dvouhry patřilo Halepové

Tenistky Lucie Hradecká a Kristýna Plíšková vyhrály hned první společný turnaj WTA.

Jun 6

Plíšková - Martincová 6:2, 6:4. Plíšková drama ve finále turnaje nepřipustila

V online přenosu jsme sledovali finálové utkání tenisového LiveScore Cupu na Štvanici mezi Karolínou Plíškovou a Terezou Martincovou.

Jun 5

Plíšková je ve finále turnaje na Štvanici, vyzve ji náhradnice Martincová

Karolína Plíšková ve svém druhém zápase po koronavirové pauze rozdrtila Kateřinu Siniakovou 6:1, 6:0 a zahraje si na štvanickém turnaji o titul.

Jun 19

Sesterská řež s překvapením. Kristýna Plíšková zdolala Karolínu po velké bitvě

Premiérový souboj sester Plíškových v hlavní soutěži turnaje WTA vyhrála na trávě v Birminghamu překvapivě Kristýna.

Oct 31

Na Američanky v nejsilnější sestavě. Finále Fed Cupu si zahrají Plíšková i Kvitová

Finále Fed Cupu si zahrají Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Strýcová a Kateřina Siniaková

Sep 17

Na sesterský souboj nedojde. Kristýna Plíšková v Tokiu prohrála a Karolínu nevyzve