Zlín - Slavia 2:6. Sešívaní si nebývale zastříleli a zvýšili náskok na čele tabulky

Sledovali jsme online přenos z utkání 12. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Slavií.

More from Aktuálně.cz

Feb 17

Slavia - Liberec 3:0. Sešívaní s přehledem vítězí, dvakrát skóroval Jurečka

Sledovali jste on-line přenos z utkání 25. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Slovanem Liberec.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Oct 2

Slavia - Liberec 3:0. Sešívaní překvapení nedopustili, o výhře rozhodli v první půli

Sledovali jste on-line přenos z utkání 10. kola Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Slovanem Liberec.

Nov 13

Los 1. kola play off Konferenční ligy: Slavii čeká Fenerbahce, Sparta vyzve Partizan

Sledujte online přenos z losování play off Konferenční ligy.

Jul 25

Zlín - Slavia 0:1. Sešívaní zvládli start ligy a berou hubenou výhru díky gólu Kuchty

Sledovali jsme utkání 1. kola Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Slavií.

May 23

Příbram je posledním sestupujícím z ligy, Slavia neprohrála už 45 utkání v řadě

Fotbalisté Příbrami ve 33. kole první ligy doma podlehli Pardubicím 0:1 a stali se třetím sestupujícím do druhé nejvyšší soutěže po Opavě a Brnu.

Apr 18

Liberec - Slavia 0:1. Uzdravený Kúdela v závěru z penalty rozhodl bojovný duel U Nisy

Sledovali jsme online přenos z utkání 27. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Libercem a Slavií.