Agüerův pláč a Tuchel jako smyslů zbavený. Takové bylo vypjaté finále Ligy mistrů

Chelsea v extázi, Manchester City ponořený do bolestného zklamání. Podívejte se na fotografie z finále Ligy mistrů.

May 17

Manchester City si podruhé zahraje finále Ligy mistrů. Real doma smetl čtyřmi góly

Fotbalisté Realu Madrid triumf v Lize mistrů neobhájí. "Bílý balet" v odvetě semifinále utrpěl v Manchesteru s favorizovanými City debakl 0:4.

May 17

Manchester City - Real Madrid 4:0. Mistr Anglie ovládl odvetu a ve finále vyzve Inter

Sledovali jste on-line přenos z odvetného semifinále Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Realem Madrid.

Nov 24

Fotbalisté Manchesteru City otočili v Lize mistrů duel s PSG, postupují ale oba

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v domácím šlágru 5. kola základní skupiny Ligy mistrů nad Paris St. Germain 2:1.

Aug 5

Grealish už patří Manchesteru City, je z něj nejdražší hráč v historii anglické ligy

Úřadující anglický šampion za 25letého záložníka zaplatil Aston Ville 100 milionů liber (téměř tři miliardy korun), hráč podepsal smlouvu na šest let.

May 29

Chelsea podruhé vyhrála Ligu mistrů. Finále proti Manchesteru City rozhodl Havertz

Fotbalisté Chelsea podruhé v historii vyhráli Ligu mistrů. Ve finále v Portu zdolali Manchester City 1:0, jediný gól dal ve 42. minutě Kai Havertz.

May 8

Manchester City v předehře finále Ligy mistrů zahodil penaltu a znovu podlehl Chelsea

Fotbalisté Manchesteru City ve 35. kole anglické ligy prohráli 1:2 s Chelsea a promarnili příležitost k získání sedmého titulu v klubové historii.

May 5

Chelsea v odvetě semifinále Ligy mistrů porazila Real Madrid 2:0, v součtu obou utkání 3:1. O titul se utká s Manchesterem City.

May 4

Historický postup. Manchester City porazil PSG i v odvetě a je ve finále Ligy mistrů

Fotbalisté Manchesteru City poprvé v historii postoupili do finále Ligy mistrů.