Krejčíková se postarala o překvapení, porazila Svitolinovou. Muchová je ze hry

Tenistka Barbora Krejčíková se postarala na Roland Garros o překvapení, ve 3. kole zdolala pátou nasazenou Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 6:3 a 6:2.

More from Aktuálně.cz

Feb 16

Zranění dál drtí české tenistky. V Dubaji nebude startovat Krejčíková ani Muchová

Barbora Krejčíková kvůli zranění zad nebude startovat ani na turnaji v Dubaji, kde loni získala titul.

Sep 16

Parádní obrat Krejčíkové. Česká tenistka prošla do třetího letošního finále

Barbora Krejčíková porazila na turnaji v San Diegu domácí Američanku Danielle Collinsovou 3:6, 7:5 a 6:2 a postoupila do finále.

Jun 8

Dechberoucí triumf Muchové! Češka impozantním způsobem otočila duel a je ve finále

V neuvěřitelné bitvě dokázala Karolína Muchová heroickým výkonem otočit třetí set proti Aryně Sabalenkové, v němž prohrávala už 2:5.

Jun 8

Muchová - Sabalenková 2:1. Češka si po fenomenálním obratu zahraje finále grandslamu

Sledovali jste on-line přenos ze semifinálového utkání tenisového French Open mezi Karolínou Muchovou a Arynou Sabalenkovou z Běloruska.

May 25

Krejčíková začne na Roland Garros proti Curenkové, Muchovou čeká Sakkariová

Dvojnásobná vítězka předloňského Roland Garros Barbora Krejčíková zahájí letošní ročník pařížského grandslamu proti Ukrajince Lesje Curenkové.