Máme z tebe husí kůži, vyslechla si Krejčíková. Češka ohromila Cincinnati

Hned první zápas na tradičním turnaji v americkém Cincinnati zvedal americké publikum ze sedadel. Působivý zážitek přichystala Barbora Krejčíková.

Jun 8

Krejčíková - Collinsová 2:0. Česká tenistka postoupila do čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového Wimbledonu mezi Barborou Krejčíkovou a Danielle Collinsovou z USA.

Jun 2

Vondroušová prošla do čtvrtfinále French Open, české deblové derby ovládla Krejčíková

Tenistka Markéta Vondroušová porazila na Roland Garros Srbku Olgu Danilovičovou 6:4, 6:2 a je ve čtvrtfinále.

Aug 6

Vondroušová - Stephensová 2:0. Češka je v Cincinnati ve čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinálového utkání tenisového turnaje v Cincinnati mezi Markétou Vondroušovou a Američankou Sloane Stephensovou.

Jun 24

Česká senzace. Kvitová si zahraje o titul v Berlíně, Krejčíková v Birminghamu

Neuspěla Markéta Vondroušová, nevyužila v první sadě čtyři setboly a podlehla v Berlíně Marii Sakkariové 6:7, 1:6.

Jun 23

Krejčíková dominovala v českém čtvrtfinále, Kvitová s Vondroušovou hrát nemohly

Tenistka Barbora Krejčíková zvítězila v Birminghamu nad krajankou Lindou Fruhvirtovou 6:3, 6:2 a postoupila do semifinále.

Feb 21

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

Jul 18

Kvitová - Džabúrová. Česká lvice je ve čtvrtfinále, rozhodující set okořenila kanárem

Sledovali jste on-line přenos z utkání osmifinále ženského tenisového turnaje v Cincinnati mezi Petrou Kvitovou a Ons Džabúrovou z Tuniska.

Jun 30

Kvitová a Krejčíková jsou ve třetím kole. Plíškovou vyřadila hráčka z druhé stovky

Petra Kvitová porazila v Londýně Rumunku Bogdanovou, Barbora Krejčíková zdolala Švýcarku Golubicovou. Loňská finalistka Karolína Plíšková skončila.

Aug 30

Do Ostravy mají přijet Karolína Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Do Ostravy by měly přijet grandslamové šampionky Petra Kvitová a Barbora Krejčíková, světová čtyřka Karolína Plíšková i Karolína Muchová.

Aug 20

Karolína Plíšková je v Cincinnati v semifinále, druhý set trval jen deset minut

Plíšková postoupila v Cincinnati do semifinále, vyrovnala tak své maximum na turnaji. Badosaová ve druhém setu za stavu 2:0 pro Češku skrečovala.