English

Top momenty narozenin Františka Janečka: Bohdalka se zarostlým vnukem, dcera v podprsence a vagina od Ringa

Blesk.cz / Celebrity

Tradiční oslava producenta Františka Janečka, který oslavil 77. narozeniny, opět přilákala davy osobností. Kdo mezi nimi vynikal a co se na oslavě dělo? A kdo přinesl nejoriginálnější dárek?

More from Blesk.cz / Celebrity

Sep 16

Krásná dcera Františka Janečka (77) Alice (40): Na tátův mejdan jen v podprdě!

Blesk.cz / Celebrity

Oči všech pánů přítomných na oslavě 77. narozenin Františka Janečka se jako slunečnice za sluncem otáčely za postavou starší dcery oslavence, právničkou Alicí (40). Ta totiž dorazila ve velmi sexy outfitu - přes podprsenku si přehodila jen…

Sep 16

Hory darů na oslavě Františka Janečka: Dostal zakázané věci!

Blesk.cz

Po dvou prodělaných infarktech lékaři Františku Janečkovi (77) doporučili změnit životosprávu, kterou od té doby „boss bossů“ českého showbyznysu více méně dodržuje - omezil tučná jídla, alkohol i cigarety. Na úterní velkolepé oslavě jeho…

Sep 15

Top momenty narozenin Františka Janečka: Bohdalka se zarostlým vnukem, dcera v podprsence a vagina od Ringa

Blesk.cz / Celebrity

Tradiční oslava producenta Františka Janečka, který oslavil 77. narozeniny, opět přilákala davy osobností. Kdo mezi nimi vynikal a co se na oslavě dělo? A kdo přinesl nejoriginálnější dárek?

Sep 14

Velkolepá oslava 77. narozenin Františka Janečka: Mejdan v toskánském stylu!

Blesk.cz / Celebrity

František Janeček oslavil 77. narozeniny ve velkém stylu! A to v luxusním prostředí hotelu NH Prague na dohled od Bertramky, kde žil jeho souputník Karel Gott (†80), a v toskánském stylu, jak ostatně stálo už na pozvánce. „Mnoho přátel mi…

Apr 7

František Janeček potvrdil rozchod! Mátlová mu přiznala vztah se Soukupem

Producent František Janeček (75) a zpěvačka Tereza Mátlová (45) už netvoří pár. Přestože od jejich rozchodu už uběhl nějaký čas, teprve teď jej nejúspěšnější český muzikálový producent potvrdil. Tereza už totiž začala randit s dalším…

Feb 28

Janeček povolal zpátky upíry: Grossová nebude mít konkurenci!

Blesk.cz / Celebrity

Do Prahy se vrátí legendární muzikál Ples upírů! Producent František Janeček (75) počítá s jeho obnovenou premiérou na 12. září, kdy zároveň oslaví své 76. narozeniny. V hlavní roli se vrátí Natálie Grossová (17), která tentokrát nemá mít…

Sep 14

ŽIVĚ: Premiéra Čarodějky a 75. narozeniny Františka Janečka: Davy hvězd na červeném koberci!

Blesk.cz / Celebrity

Premiéra očekávaného muzikálového hitu Čarodějka je zároveň oslavou 75. narozenin producenta Františka Janečka, do pražské GoJa Music Hall tak míří plejáda českých hvězd! Sledujte příchpody v přímém přenosu na Blesk.cz od 18 hodin!

Dec 21

Do Česka míří muzikálový hit Čarodějka: Nosková shání mladé holky! Pro Františka Janečka

Blesk.cz / Celebrity

Nová pecka na obzoru! Producent František Janeček (74) do Česka příští rok přinese velkolepou muzikálovou show Čarodějka, která pod původním anglickým názvem Wicked porazila i Fantoma Opery.

Nov 5

Dvojnásobná operace očí Františka Janečka: Řezali mu čočky!

Zhoršující se zrak dostal Františka Janečka (74) na operační sál. Kvůli strachu ze zákroku musel jít jeden z nejúspěšnějších producentů nadvakrát.

Jun 14

František Janeček (73) po infarktu: Stále mám následky!

Blesk.cz / Celebrity

Poprvé po infarktu, který prodělal v USA a stál ho dva miliony, se objevil na veřejnosti. Producent František Janeček (73) si totiž nemohl nechat ujít derniéru muzikálu Plesu upírů ve své GoJa Music Hall.

Jun 12

Infarkt Janečka v USA: Musí zaplatit dva miliony korun! Pojistka selhala

Blesk.cz

Nejznámější český hudební a muzikálový producent František Janeček (73) se zotavuje z prodělaného infarktu. Své zážitky a zkušenosti z operace v USA a její drsné dohry v Česku popsal exkluzivně Blesku!

Jun 9

Infarkt Františka Janečka: Natálka Grossová musela přivléct doktora za ruku

Blesk.cz

Zachránila ho jen duchapřítomnost jeho kmotřenky Natálie Grossové (15)! Dcera expremiéra Stanislava Grosse (†45) byla u toho, když producent František Janeček (73) ve svém letním bytě na Miami prodělal infarkt.

Jun 8

František Janeček (73): Infarkt! Pomoc mu přivolala Natálka Grossová (15)!

Producent v Česku nejúspěšnějších uváděných muzikálu Ples upírů a Fantom Opery František Janeček (73) je po infarktu. Druhá srdeční příhoda jej postihla stejně jako před deseti lety v Miami na Floridě. Že se producent necítí dobře si jako…

Jun 2

Proměna Natálky Grossové: Janeček z ní dělá Bartošovou!

Producent úspěšného muzikálu Ples upírů František Janeček (72) chce ze své hlavní hvězdy Natálky Grossové (14), která zpívá hlavní roli Sáry, udělat největší hvězdu českého showbyznysu!

Jan 23

Tajemství rozchodu Janečka a Mátlové: Provalená nevěra!

Blesk.cz

Propálená nevěra a neshody nad výchovou dcery Emilly Anne (8)! To jsou prý hlavní důvody rozchodu nejúspěšnějšího českého producenta Františka Janečka (72) a jeho dlouholeté partnerky Terezy Mátlové (42).

Aug 7

Petr Janda se obul do Michala Davida i Františka Janečka! Kroky byly hrozná ostuda, lamentuje

Stále si udržuje pověst drsného rockera, který si nebere servítky. Petr Janda ani po sedmdesátce nejde pro ostré slovíčko daleko. Když vzpomínal na dobu, kdy byly jeho děti z prvního manželství malé, nebál se prohlásit: „Nemohl jsem…

Feb 13

Utajovaná vila hudebního bosse Janečka v Karibiku je luxusní. Vlezli jsme mu až do kuchyně!

Blesk.cz

Vůbec poprvé a exkluzivně pro Blesk otevřel producent František Janeček (71) brány svého legendárního sídla v Dominikánské republice! Tráví zde celou zimu!

Jan 6

Dcera Františka Janečka porodila syna! Je otcem Vojtko, se kterým se rozešla?

Hudební boss František Janeček (71) se před koncem roku 2015 stal poprvé dědečkem! Jeho dcera Alice (30) porodila syna Filipa Františka Janečka. A mezi prvními, kdo dostal snímek novorozence, byl její expřítel, muzikálový herec Marian…

Sep 17

Těhotná dcera Františka Janečka: "Otcem jsem možná já," tvrdí její exmilenec

Blesk.cz / Celebrity

Hudební producent František Janeček (71) letos na Vánoce dostane ten NEJ dárek - poprvé bude dědečkem. Jeho dcera Alice je v jiném stavu. Co na to říká její bývalý přítel, muzikálový zpěvák Marian Vojtko (42)?

Sep 11

Přísně utajovaná radost v rodině Františka Janečka: Miminko už za 3 měsíce!

Blesk.cz

Hudební boss a producent muzikálu Fantom opery František Janeček (71) se poprvé stane dědečkem. Jeho dcera Alice je v šestém měsíci těhotenství. Otcem miminka není zpěvák Marian Vojtko, s nímž dva roky randila, ale nový přítel.