NHL šilhá po sborné a čelí kritice. Když pozve Rusy, odstupme, zní z Finska

Hokejová NHL chce uspořádat Světový pohár s největšími hvězdami, na který fanoušci dlouhé roky čekají.

Nov 11

Pandemie, potom ruská agrese. Hokejový Světový pohár se v roce 2024 neuskuteční

Hokejový Světový pohár se v původně zamýšleném termínu v roce 2024 neuskuteční.

Oct 20

S Rusy hrát nebudeme. NHL v Evropě narazila s plány na Světový pohár

Hokejová NHL by na Světovém poháru 2024 ráda měla své ruské hvězdy, ale s tímto plánem u evropských účastníků turnaje tvrdě narazila.

Sep 23

Jan 18

Neuspěl ani Voráček. Utkání hvězd NHL bude bez českých hokejistů

V nominaci na Utkání hvězd NHL není poprvé od let 2017 a 2018 žádný český hokejista.

Aug 6

Hokejová osmnáctka skončila na Světovém poháru po prohře s USA šestá

Čeští hokejisté do 18 let obsadili na Světovém poháru šesté místo. V souboji o pátou příčku dnes v Břeclavi podlehli Spojeným státům americkým 4:6.

Sep 9

Čeští inline hokejisté získali na světovém šampionátu bronz

Čeští inline hokejisté porazili v utkání o 3. místo na mistrovství světa organizace FIRS v čínském Nankingu Kanadu vysoko 5:0 .

May 3

Vsadí Jandač na "superútok"? České trio z NHL může strašit i největší favority MS

Josef Jandač musí před startem MS vyřešit zásadní otázku: Spojit hvězdy do jednoho superútoku, nebo na nich postavit dvě lajny?

Apr 23

Hokejisté USA porazili ve finále MS osmnáctek Finsko a slaví světové zlato

Hokejisté USA porazili ve finále mistrovství světa hráčů do 18 let v Popradu obhájce titulu Finy 4:2 a po roční pauze se vrátili na trůn

Nov 3

Rusové na úvod Karjaly rozstříleli Finsko, navrátilec z NHL Ničuškin třikrát asistoval

Rusové v úvodním zápase Evropské hokejové tour přehráli Finsko 5:1.

Sep 22

Finsko nebylo překážkou, Rusové se mohou těšit na semifinále Světového poháru

Toronto - Hokejisté Ruska si výhrou nad Finskem v poměru 3:0 pojistili postup do semifinále Světového poháru, tam se střetnou s celkem Kanady. Výběr Suomi na turnaji nezískal ani bod a ve třech zápas vsítil jediný gól.

Sep 18

NHL neorganizovala Světový pohár, aby zrušila účast hokejistů z NHL na olympiádě, říká Bettman