English

Těhotná Nikol Švantnerová otevřeně o svatbě: Má první bude i ta poslední!

Blesk.cz / Celebrity

Nejdřív partner, poté miminko, ale co pak? Půvabná misska Nikol Švantnerová (30) se pochlubila nejen s úvahami o svatbě, ale i s tím, co by přišlo po ní.

More from Blesk.cz / Celebrity

Nov 24

Těhotná Nikol Švantnerová otevřeně o svatbě: Má první bude i ta poslední!

Blesk.cz / Celebrity

Nejdřív partner, poté miminko, ale co pak? Půvabná misska Nikol Švantnerová (30) se pochlubila nejen s úvahami o svatbě, ale i s tím, co by přišlo po ní.

Oct 24

Těhotná Nikol Švantnerová: Překvapení v Paříži!

Blesk.cz / Celebrity

Modelka Nikol Švantnerová momentálně prožívá jedno z nejkrásnějších životních období. Je zamilovaná až po uši, a navíc nosí pod srdcem své první dítko. V Paříži na ni ještě k tomu čekalo romantické překvapení ke třicátým narozeninám.

Oct 21

Modelka Nikol Švantnerová v 5. měsíci: Nahá v síti!

Blesk.cz / Celebrity

Dokud má ještě postavu jako lusk, tak se těhotná Nikol Švantnerová (29) nechala nafotit. Ale kromě sítě si na sebe nic neoblékla! Velmi originální a hlavně sexy fotografie budou hezkou vzpomínkou na jiný stav.

Sep 29

Těhotná Nikol Švantnerová: Poprvé ukázala bříško v plavkách!

Blesk.cz / Celebrity

Nejdříve se pochlubila snímkem z ultrazvuku, nyní ukázala rostoucí bříško. Modelka Nikol Švantnerová (29) si užívá začátky těhotenství plnými doušky. Pořádně relaxuje, a to převážně ve wellness.

Sep 18

Nikol Švantnerová se pochlubila krásnou novinkou! Je těhotná

Blesk.cz / Celebrity

Modelka Nikol Švantnerová (29) se pochlubila krásnou novinkou. Už za pár měsíců přivede na svět svého prvního potomka!

Jun 12

Švantnerová na Krétě vyškolila finalistky České Miss: Ve třicítkách je nechala běhat!

www.blesk.cz

Jestli si finalistky České Miss 2019 myslely, že náplní soustředění na Krétě bude válení na pláži, šeredně se spletly! Ambasadorka soutěže krásy Nikol Švantnerová (26) jim tam dává solidně do těla!

Apr 22

Jak bydlí modelka Nikol Švantnerová? Projděte si její byt za 4,5 milionu

Blesk.cz / Celebrity

Modelka Nikol Švantnerová (24) si s přítelem, fotbalistou Patrikem Dresslerem (27), pořídili malý, ale útulný byt na pražském Proseku v hodnotě 4,5 milionu korun.

Feb 22

Česká Miss 2015 Švantnerová: Uživím se jen díky sociálním sítím!

Blesk.cz / Celebrity

Dlouhonohá kráska Nikol Švantnerová (25) je jedna z mála českých missek, která si vydělává v Česku víc, než v zahraničí. Má na to vlastní fintu, jak přilákat zakázky ve velkém.

Jan 26

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová: Nevěsta na útěku! Pro jistotu si vzala tenisky

Blesk.cz / Celebrity

Před oltář ji nikdo nedostal a hned tak ani nedostane. Nikol Švantnerová (25) se netají tím, že se nežene pod čepec. A teď by se jí od oltáře i dobře utíkalo. „Nevěsta na útěku,“ komentuje Česká Miss 2015 fotku, kde má na sobě svatební…

Dec 11

Miss Nikol Švantnerová má jasno: Do Špindlu jedině s ochranou!

Blesk.cz / Celebrity

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (25) je vášnivou snowboardistkou. Zatím se její ježdění obešlo bez vážnějšího zranění, jen párkrát pochroumané zápěstí, ale přesto si letos pořídila ochranu páteře.

May 30

Miss Nikol Švantnerová: Další zranění! Zlomenina z fitka

Blesk.cz / Celebrity

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (24) má nohu v obvazech. Při běhání si způsobila únavovou zlomeninu nohy v oblasti nártu. Ale místo klidu a berlí lítá po akcích a přehlídkách!

May 22

Česká Miss 2015 Švantnerová: Je opět zamilovaná. Ale...

Blesk.cz

Už není sama. Modelka Nikol Švantnerová (24) potvrdila, že již několik týdnů chodí s fotbalistou Ondřejem Vaňkem (26), který kope za ruskou Ufu.

Oct 26

Česká Miss Švantnerová: Vrátila korunku a peníze se konečně hrnou!

Blesk.cz / Celebrity

Nikol Švantnerová (24) se netají tím, že rok co, kralovala, měla hluboko do kapsy. Jako úřadující Miss totiž neměla moc času vydělávat. Povinnosti, které měla, totiž nebyly vůbec výdělečné.

Aug 21

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová: Kráska se nechala nafotit ve svatebním

Blesk.cz

Z fleku by se mohla vdávat! Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (23) si splnila holčičí sen a oblékla svatební šaty. Na den D s přítelem Jakubem Horou (24) ale zatím jen nanečisto trénuje.

Feb 29

Úřadující Česká Miss Švantnerová: Svůdná jako nikdy, ale přítele to nebere!

Blesk.cz / Celebrity

Zatraceně sexy! I když Nikol Švantnerová (23) odhodila podprsenku, dech tím svému příteli rozhodně nevyrazila.

Aug 24

Česká Miss Švantnerová přiznala: Rozchod s přítelem! Domlouval si sex s jinými

Blesk.cz / Celebrity

Ještě v sobotu na Muži roku mlžila a tvrdila, že je s jejím vztahem všechno v pořádku, teď ale Česká Miss Nikol Švantnerová (22) vyšla s pravdou ven. Aférky jejího přítele Jakuba Hory (24) přejít nedokázala a s jejich vztahem je tak konec.

May 14

Česká Miss Nikol Švantnerová naostro! Co je malé, to je hezké

www.blesk.cz

Úřadující Česká Miss Nikol Švantnerová (22) má výstavní postavu, a tak si může dovolit velmi sporé oblečení. Do francouzské restaurace dorazila v šatech na šňůrky s odhalenými zády. Na první pohled bylo jasné, že v tomhle případě nemá…

Mar 29

Kdo je Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová? Bojovala s anorexií!

www.blesk.cz

Českou Miss 2015 se stala krásná brunetka Nikol Švantnerové (22). Rodačka z Českých Budějovic a kvůli touze být štíhlá na čas propadla mentální anorexii. Už dva roky je šťastně zadaná, jejím přítelem je fotbalista Jakub Hora (24).

Mar 29

První rozhovor s Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou: Co prozradila o svém příteli „kopačce“?

www.blesk.cz

Ze všech finalistek letošní soutěže krásy České Miss je dívka s č. 5 Nikol Švantnerová tou nejvyšší. I proto je mezi ostatními nepřehlédnutelná. Okouzlující je i sexy mezírka mezi předními zuby a namakané břicho. Pánové, máte ale smůlu.…

Mar 28

Novou Českou Miss se stala Nikol Švantnerová! Kohák s holým zadkem, hladová Bučková a ostnatý Prachař

www.blesk.cz

Finále České Miss 2015 začalo pěkně zostra. Patronka Iva Kubelková nechala doma i kalhotky, ani jedna misska si nevzala podprsenku a všechny naopak provokovaly hlubokým výstřihem. Ex-anorektička Eliška Bučková se dusila v těsném korzetu a…