Zacha si zaslouží větší uznání, vzkazuje hvězda. V NHL se řeší jeho životní smlouva

Pavel Zacha zůstane v Bostonu až do svých 30 let. Dříve či později by mohl obsadit jedno z klíčových míst v útoku.

More from Aktuálně.cz

May 18

Další hvězdné posily pro MS? Pastrňák a Zacha vypadli s Bostonem z play off NHL

Hokejisté Floridy zvítězili v Bostonu 2:1, sérii ovládli 4:2 a postoupili do semifinále NHL.

Oct 31

Boston oslavuje dalšího českého hrdinu. Zacha nemohl přihrávat, tak dal vítězný gól

Český hokejový útočník Pavel Zacha vítězným gólem a asistencí řídil výhru Bostonu 3:2 v prodloužení nad Floridou.

Oct 27

Nečas a Pastrňák hlavními hvězdami. Boston ale poprvé padl, gól mu dal Gudas

Martin Nečas rozhodl v NHL svým druhým gólem v zápase o výhře Caroliny 3:2 v prodloužení nad Seattlem.

Apr 9

Bruins vyrovnali rekord NHL. Zacha rozhodl dvěma góly, Pastrňák asistoval

Hokejisté Bostonu zdolali díky dvěma gólům Pavla Zachy na svém ledě New Jersey 2:1.

Mar 12

Pastrňák zapsal gól a asistenci, bodoval i Zacha. Boston ale padl v Detroitu

Hokejisté Bostonu den po domácím vítězství v NHL nad Detroitem prohráli na ledě Red Wings 3:5.

Feb 15

Další česká show Bostonu. Krejčí nahrával, Zacha vyrovnal a Pastrňák spustil lavinu

V duel lídrů obou konferencí zvítězili Bruins na ledě Dallasu 3:2 v prodloužení.

Jan 29

Pastrňák byl v NHL tři sekundy od vítězného gólu. Mrázek inkasoval sedmkrát

David Pastrňák dostal Boston v NHL na ledě Floridy po asistenci Davida Krejčího v čase 59:11 do vedení 3:2, ale domácí hokejisté zápas otočili.

Dec 31

Zacha, Krejčí, Pastrňák. Česká souhra znovu nadchla Boston, ten ale bral jen bod

David Pastrňák vstřelil už 25. gól v sezoně, Bruins však podlehli Buffalu 3:4 v prodloužení.

Dec 14

Zacha přihrál na dva góly, Pastrňák rozhodl nájezdy. Mrázek pustil sedm gólů

Pavel Zacha dvěma asistencemi pomohl Bostonu k výhře nad NY Islanders 4:3 po samostatných nájezdech. Jeden bod za nahrávku získal také David Pastrňák.

Nov 13

Zbořil svým prvním gólem v NHL zařídil výhru Bostonu. Detroitu české body nestačily