Fruhvirtová - Kalininová 1:2. Češka promarnila mečbol i slibné vedení, dál jde sokyně

Sledovali jste online reportáž z utkání druhého kola tenisového turnaje v Indian Wells mezi Lindou Fruhvirtovou a Anhelinou Kalininovou z Ukrajiny.

More from aktualne.cz

Apr 23

Linda Fruhvirtová - Beguová 0:2. Češka dotáhla obří ztrátu, v tie-breaku ale vyhořela

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Madridu mezi Lindou Fruhvirtovou a Irinou-Camelií Beguovou z Rumunska.

Mar 20

Linda Fruhvirtová - Rogersová 1:2. Mladá Češka v rozhodujícím setu nestíhala

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Miami mezi Lindou Fruhvirtovou a Shelby Rogersovou z USA.

Feb 1

Linda Fruhvirtová vypadla v Thajsku, Siniaková nestačila na Burelovou

Tenistka Linda Fruhvirtová do čtvrtfinále turnaje v Chua Chin nepostoupila.

Feb 1

Linda Fruhvirtová - Ču Lin 0:2. Češka v boji proti Číňance z první padesátky padla

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového turnaje v thajském Chua Chin mezi Lindou Fruhvirtovou a Ču Lin z Číny.

Jan 30

Linda Fruhvirtová - Tichonovová 2:0. Češka začala v Thajsku suverénním vítězstvím

Sledovali jste on-line utkání prvního kola tenisového turnaje v thajském Chua Chin mezi Lindou Fruhvirtovou a Anastasií Tichonovovou z Ruska.

Dec 15

Linda Fruhvirtová - Haddadová Maiaová 1:2. Češka podlehla favoritce ve třech setech

Sledovali jste on-line utkání prvního kola tenisového Australian Open mezi Lindou Fruhvirtovou a Beatriz Haddadovou Maiaovou z Brazílie.

Oct 12

Linda Fruhvirtová jede Hongkongem, už je ve čtvrtfinále. Postupuje také Krejčíková

Linda Fruhvirtová postoupila na tenisovém turnaji v Hongkongu do čtvrtfinále po vítězství nad Ruskou Alinou Kornějevovou 6:3 a 7:5.

Mar 9

Siniaková postoupila přes Niemeierovu do druhého kola turnaje v Indian Wells

Kateřina Siniaková porazila v prvním kole turnaje v Indian Wells 7:5, 6:4 Němku Jule Niemeierovou.

Feb 19

Fruhvirtová korunovala skvělý den českých tenistek: čtyři postupy na turnaji v Dubaji