Krejčíková se stala obětí divného rituálu Bělorusky. Češka neuhrála ani set

Česká tenistka Barbora Krejčíková končí na Australian ve čtvrtfinále.

More from Aktuálně.cz

Jun 22

Ondra už má jistou olympiádu. Česká lezecká hvězda je ve finále druhé kvalifikace

V součtu se třetím místem z úvodního závodu v Šanghaji stačil Ondrovi v Budapešti postup mezi osmičlennou elitu.

Jun 2

Vondroušová prošla do čtvrtfinále French Open, české deblové derby ovládla Krejčíková

Tenistka Markéta Vondroušová porazila na Roland Garros Srbku Olgu Danilovičovou 6:4, 6:2 a je ve čtvrtfinále.

Jan 22

Dvacetiletý druhý tenista světa Alcaraz je na Australian Open poprvé ve čtvrtfinále

Španěl nadělil srbskému soupeři ve třetím setu dokonce "kanára".

Sep 16

Parádní obrat Krejčíkové. Česká tenistka prošla do třetího letošního finále

Barbora Krejčíková porazila na turnaji v San Diegu domácí Američanku Danielle Collinsovou 3:6, 7:5 a 6:2 a postoupila do finále.

Jul 5

Krejčíková - Watsonová 2:0. Česká favoritka prošla do druhého kola ve dvou setech

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Barborou Krejčíkovou a Heather Watsonovou z Velké Británie.

Jan 19

Krejčíková - Wang Si-jü 2:0. Také zápas druhého kola zvládla česká favoritka hladce

Sledovali jsme on-line přenos z utkání druhého kola tenisového Australian Open mezi Barborou Krejčíkovou a Wang Si-jü z Číny.

Aug 20

Impozantní Češky. Ve čtvrtfinále jsou Kvitová, Krejčíková a po obratech i Plíšková

Z českých tenistek neprošla z osmifinále jen Karolína Muchová, jež musela vzdát olympijské vítězce Belindě Bencicové.

Jul 17

Praha uvidí české finále. Skvělou Martincovou doplnila po drtivé výhře Krejčíková