Krejčíková - Sorribesová. Češka v Abú Zabí přešla přes druhé kolo, rivalka skrečovala

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového turnaje v Abú Zabí mezi Barborou Krejčíkovou a Sarou Sorribesovou ze Španělska.

Jun 2

Vondroušová prošla do čtvrtfinále French Open, české deblové derby ovládla Krejčíková

Tenistka Markéta Vondroušová porazila na Roland Garros Srbku Olgu Danilovičovou 6:4, 6:2 a je ve čtvrtfinále.

Feb 8

Jan 10

Bouzková - Putincevová 1:2. Češka v Hobartu dohrála ve druhém kole

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále ženského tenisového turnaje mezi Marií Bouzkovou a Julií Putincevovou z Kazachstánu.

Jan 8

Fruhvirtová i v Hobartu dohrála už v prvním kole, končí také Krejčíková

Osmnáctiletá česká tenistka Linda Fruhvirtová v Hobartu prohrála 3:6, 7:5 a 3:6 s Arantxou Rusovou z Nizozemska.

Aug 30

Loučící se Strýcová dohrála na US Open v 1. kole. V New Yorku vypadla i Krejčíková

Tenistka Barbora Strýcová odehrála ve dvouhře poslední soutěžní utkání kariéry. S Estonkou Kaiou Kanepiovou prohrála dvakrát 4:6

Jul 5

Krejčíková - Watsonová 2:0. Česká favoritka prošla do druhého kola ve dvou setech

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Barborou Krejčíkovou a Heather Watsonovou z Velké Británie.

Jun 1

Rychlý konec české naděje. Lehečka padl ve druhém kole, loučí se i Nosková

Tenista Jiří Lehečka se do 3. kola grandslamového Roland Garros neprobojoval, Američanovi Marcosi Gironovi podlehl za hodinu a 44 minut 2:6, 3:6, 2:6.