Sparta ukázala sílu, Plzeň srazila pozdní penalta. Podceňovaní způsobili senzace

Na českých trávnících začala jarní část fotbalové Fortuna:ligy. Sparta ukázala sílu a jasně 3:0 vyhrála v Karviné.

May 28

Fotbalisté Karviné udolali Třinec a po roce se vracejí do první ligy

Fotbalisté Karviné se po roční odmlce vracejí do nejvyšší soutěže. V závěrečném 30. kole druhé ligy doma udolali jistého sestupujícího Třinec 1:0.

May 24

Karviná pokazila mečbol. O postupujícím z druhé ligy rozhodne poslední kolo

O postupujícím z druhé fotbalové ligy rozhodne až závěrečné 30. kolo.

Dec 4

Karviná - Sparta 1:2. Domácí nestačili na favorita a propadli se na poslední místo

Sledovali jsme on-line přenos z utkání 17. kola Fortuna ligy mezi Karvinou a Spartou Praha.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Aug 7

Sparta - Karviná 2:0. Letenští zůstávají po přesvědčivé výhře v lize stoprocentní

Sledovali jsme on-line přenos z utkání 3. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Karvinou.

Jul 2

Fotbalisté Karviné musí na dva týdny do karantény. Dohrání ligy se komplikuje

Fotbalová Karviná má tři hráče nakažené koronavirem a celý tým musí nastoupit do dvoutýdenní karantény. V ohrožení je dohrání prvoligové sezony.

Dec 1

Slavia vs Karviná 2:0. Takács a Škoda rozhodli o vítězství domácích

Sledujte online reportáž z 18. kola Fortuna ligy mezi pražskou Slavií a hostující Karvinou.

Nov 10

Sparta otočila zápas v Karviné v druhé půli. Domácí ztratili náskok po vyloučení

Fotbalisté Sparty zvítězili v 15. kole na hřišti Karviné 3:1. Slezané vedli po gólu Budínského, ale tentýž hráč byl už v prvním poločase vyloučen.