Tvrdý úder pro Nadala, v Římě ho vyškolil Hurkacz. Dohrály i Vondroušová a Nosková

Desetinásobný šampion Rafael Nadal skončil na turnaji v Římě ve 2. kole. Sedmatřicetiletý Španěl podlehl světové devítce Hubertu Hurkaczovi 1:6, 3:6.

May 11

May 11

Bouzková postoupila v Římě do 3. kola, Plíšková s Noskovou vypadly

Tenistka Karolína Plíšková dohrála na antuce v Římě už ve 2. kole.

Sep 6

Na US Open z Češek pokračuje už jen Plíšková, Kvitová prohrála. Skončil i Nadal

Z dvojice českých tenistek v pondělí postoupila do čtvrtfinále US Open Karolína Plíškova, Petra Kvitová v osmifinále neuspěla.

Jun 5

Drtivé finále. Fenomén Nadal vládne i v šestatřiceti, French Open vyhrál počtrnácté

Rafael Nadal získal 22. grandslamový titul kariéry a potvrdil pozici nejlepšího tenisty všech dob.

May 15

Plíšková je potřetí v řadě ve finále masters v Římě, vyzve Polku Šwiatekovou

Česká tenistka Karolína Plíšková je potřetí za sebou ve finále turnaje v Římě. V semifinále si poradila 6:1, 3:6 a 6:2 s Chorvatkou Petrou Martičovou.

Oct 11

Neporazitelný král. Nadal ve finále French Open smetl Djokoviče a dorovnal Federera

Rafael Nadal potřinácté vyhrál grandslamové Roland Garros. Král pařížské antuky ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče 6:0, 6:2 a 7:5.

Sep 20

Plíšková zvládla český duel a zahraje si v Římě finále. Strýcová má titul ve čtyřhře

Karolína Plíšková porazila v českém semifinále na antukovém turnaji v Římě 6:2, 6:4 Markétu Vondroušovou. O titul se střetne se Simonou Halepovou.

Sep 19

Karolína Plíšková si zahraje s Vondroušovou o finále, Nadal v Římě už skončil

České tenistky Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová se v neděli střetnou o postup do finále antukového turnaje v Římě.

Sep 9

Nadal porazil v úchvatném finále Medveděva a počtvrté vyhrál US Open

Španělský tenista celkově získal devatenáctý grandslamový titul a už jen jeden ztrácí na Rogera Federera.

Sep 5

Nadal ve čtvrtfinále US Open nezaváhal, o finále si zahraje i Andreescuová

Rafael Nadal ve čtvrtfinále US Open porazil Diego Schwartzmana 6:4, 7:5, 6:2. O finále si zahraje také talentovaná Kanaďanka Bianca Andreescuová.

May 19

Plíšková vyhrála v Římě třináctý titul kariéry, Nadal uštědřil Djokovičovi kanára