Součka či Baráka zná jako mladíčky. Euro je pro nás věcí cti, říká exslávista Kenija

Zápas Česka s Gruzií na Euru bude bedlivě sledovat také Levan Kenija. Bývalý šikovný záložník Slavie totiž v Německu žije, hraje i trénuje.

Jun 22

Mar 19

"O tom jsem ani nesnil." Souček je už potřetí českým fotbalistou roku

Záložník Tomáš Souček byl potřetí v kariéře zvolen nejlepším českým fotbalistou roku.

Mar 14

Fiorentina opět velebí Baráka. Český záložník trefil postupovou remízu

Antonín Barák byl jediným střelcem Fiorentiny, která v domácí odvetě osmifinále Konferenční ligy remizovala 1:1 s fotbalisty Maccabi Haifa.

Jan 21

Lingr hrdinou Feyenoordu. Český fotbalista rozhodl gólem o výhře nad Arnhemem

Lingr nastoupil na hřiště čtyři minuty po domácím vyrovnávacím gólu. A už za další tři minuty český reprezentant rozhodl díky důrazu v malém vápně, kde si našel propadlý Stengsův centr.

Sep 1

Fotbalisté West Hamu bez zraněného Součka vyhráli v Lutonu

Fotbalisté West Hamu s Vladimírem Coufalem vyhráli v Lutonu 2:1 a bodovali i ve 4. kole anglické ligy.

Jun 12

Souček má třetí Zlatý míč, Baráka porazil o jediný bod

Po polovině ankety byl záložník West Hamu až třetí se ztrátou 66 bodů na průběžně vedoucího plzeňského brankáře Jindřicha Staňka.

Oct 22

Fotbalista Souček je podruhé otcem, pochlubil se další dcerou

Sedmadvacetiletý reprezentační záložník se na sociálních sítích pochlubil narozením druhé dcery.

Mar 29

Čeští fotbalisté remizovali v přípravě ve Walesu 1:1, gól dal Souček

Hosty poslal ve 32. minutě do vedení Tomáš Souček, hned za dvě minuty ale srovnal Rubin Colwill.

Nov 4

Smolař Souček. Český záložník si dal v Genku vlastní gól, West Ham tak přišel o výhru

Na posledních pět minut se v dresu West Hamu sešli na trávníku v Genku při utkání Evropské ligy všichni tři Češi.