Siniaková i Nosková v Německu postupují. Dva čeští muži zůstávají ve hře o Wimbledon

Generálka na Wimbledon naopak nevyšla Marii Bouzkové. Na trávě v Eastbourne vypadla v 1. kole.

More from Aktuálně.cz

Apr 22

Bez Plíškové i Bouzkové. České tenistky se na poslední chvíli odhlásily z Madridu

Český tenis bude mít i tak v ženské části turnaje ve španělské metropoli početné zastoupení.

Aug 30

České derby pro Bouzkovou, slaví i Fruhvirtová a Plíšková. Končí Martincová

Sledovali jste souhrnný on-line přenos z prvního kola US Open s pěti českými tenistkami v akci.

Apr 28

Plíšková nezvládla českou bitvu, v Madridu podlehla krajance Bouzkové

Karolína Muchová porazila v prvním kole antukového turnaje 1:6, 6:3, 6:4 čínskou soupeřku Čeng Čchin-wen.

Feb 24

Bouzkové se v Guadalajaře daří, česká tenistka je už ve čtvrtfinále. Nadal září

Čtvrtfinále turnaje WTA Tour si aktuálně 96. hráčka žebříčku zahraje poprvé od září.

Jul 8

Plíšková - Sabalenková 2:1. Češka si po skvělém výkonu zahraje finále Wimbledonu

Sledovali jsme online přenos ze semifinálového utkání ženské dvouhry ve Wimbledonu mezi Karolínou Plíškovou a Arynou Sabalenkovou.

Jul 5

Karolína Plíšková a Muchová jsou ve čtvrtfinále Wimbledonu, Krejčíková končí

Karolína Plíšková i Karolína Muchová postoupily do čtvrtfinále Wimbledonu, Barbora Krejčíková ve čtvrtém kole skončila.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Jun 29

Plíšková je před Wimbledonem ve skvělé formě. Vyhrála titul na trávě v Eastbourne

Češka prolétla turnajem jako kometa a ve finále zdolala Němku Angelique Kerberovou 6:1 a 6:4.