Příběh roku fascinuje i hollywoodskou hvězdu. Krejčíková se dočkala uznání

Od chvíle, co oznámila svou poslední sezonu na okruhu, hraje Danielle Collinsová jako z partesu. Nevšední příběh pokračuje i na Wimbledonu.

Jun 8

Krejčíková - Collinsová 2:0. Česká tenistka postoupila do čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového Wimbledonu mezi Barborou Krejčíkovou a Danielle Collinsovou z USA.

Jun 2

Vondroušová prošla do čtvrtfinále French Open, české deblové derby ovládla Krejčíková

Tenistka Markéta Vondroušová porazila na Roland Garros Srbku Olgu Danilovičovou 6:4, 6:2 a je ve čtvrtfinále.

Jan 21

Krejčíková - Andrejevová 2:1. Češka otočila duel proti Rusce a je ve čtvrtfinále

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále tenisového Australian Open mezi Barborou Krejčíkovou a Mirrou Andrejevovou z Ruska.

Nov 10

Vzhůru do semifinále. Češky v Poháru Billie Jean Kingové otočily proti Američankám

České tenistky porazily v Poháru B. J. Kingové USA 2:1 a postoupily do semifinále. Rozhodující bod získaly ve čtyřhře Krejčíková a Siniaková.

Sep 25

Česká baseballová paráda. Reprezentanti deklasovali i Řecko a už jsou ve čtvrtfinále

Tým trenéra Pavla Chadima navázal na nedělní triumf nad Rakouskem a pojistil si jedno ze dvou postupových míst.

Jun 23

Krejčíková dominovala v českém čtvrtfinále, Kvitová s Vondroušovou hrát nemohly

Tenistka Barbora Krejčíková zvítězila v Birminghamu nad krajankou Lindou Fruhvirtovou 6:3, 6:2 a postoupila do semifinále.

Sep 28

Češky v Tallinnu září, Krejčíková i Muchová jsou ve čtvrtfinále. Vypadla jen Nosková

Muchová, jež letos kvůli zdravotním problémům odehrála jen osm turnajů a na třech z nich skončila skrečí, je v sezoně mezi posledními osmy poprvé.