Rozhodčí umravňovala Krejčíkovou kvůli drdolu. Bylo to od ní zbytečné, míní Češka

Kroutila hlavou, nechápala a přela se s rozhodčí. Barbora Krejčíková dostala v druhém kole varování za to, že si dlouho upravuje drdol na hlavě.

Jun 2

Vondroušová prošla do čtvrtfinále French Open, české deblové derby ovládla Krejčíková

Tenistka Markéta Vondroušová porazila na Roland Garros Srbku Olgu Danilovičovou 6:4, 6:2 a je ve čtvrtfinále.

May 26

Tvrdý pád Krejčíkové pokračuje. Na French Open se ale blýskly dvě jiné Češky

Česká tenistka Marie Bouzková vstoupila do French Open vítězstvím. V prvním kole porazila 6:2 a 6:4 Veroniku Kuděrmětovovou z Ruska.

Sep 7

Plíšková si o finále US Open nezahraje. Na rozdíl od Siniakové s Krejčíkovou

Karolína Plíšková se do semifinále grandslamového US Open nedostala, šesté hráčce světa Bělorusce Aryně Sabalenkové podlehla 1:6, 6:7.

Nov 9

Bude extra tlak, tuší Plíšková. Na Turnaji mistryň ji čeká česká bitva s Krejčíkovou

O dvě postupová místa do semifinále budou s Češkami bojovat na Turnaji mistryň v Mexiku Španělka Garbiñe Muguruzaová a Estonka Anett Kontaveitová.

Jul 5

Krejčíkovou vyprovodil aplaus ve stoje. Česká senzace se loučila s Wimbledonem

Na Wimbledonu skončila Barbora Krejčíková. Podívejte se na fotografie z takzvaného Manic Monday.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

Jun 13

Fantastická Krejčíková má double z French Open. Se Siniakovou ovládly finále čtyřhry

Sledovali jsme finálové utkání ženské čtyřhry na French Open s Barborou Krejčíkovou a Kateřinou Siniakovou v akci.

Jun 12

Krejčíková - Pavljučenkovová 2:1. Senzace dokonána. Češka je šampionkou French Open