Fotbalisté Atlética porazili San Sebastian a upevnili si třetí místo

iDNES.cz / Sport 3 sources

Fotbalisté Atlética Madrid porazili ve 30. kole španělské ligy San Sebastian 1:0, zvítězili popáté za sebou a upevnili si třetí místo v tabulce. Čtvrtá Sevilla na tým z metropole ztrácí tři body, ale má k dobru středeční zápas v Barceloně.

Fotbalisté Atlétika Madrid si pojistili třetí místo, vyhráli nad San Sebastianem

Sport.cz

Fotbalisté Atlética Madrid ve 30. kole španělské ligy doma zdolali San Sebastian 1:0, zvítězili popáté za sebou a upevnili si třetí místo v tabulce.

Atlético vyhrálo už popáté za sebou. Tentokrát to odnesl San Sebastian

Madrid - Fotbalisté Atlética Madrid ve 30. kole španělské ligy doma zdolali San Sebastian 1:0, zvítězili popáté za sebou a upevnili si třetí místo v tabulce. Čtvrtá Sevilla na tým z metropole ztrácí tři body a má k dobru středeční zápas v…

Top Related Stories
7

Apr 4

Apr 1

Atlético vyhrálo v Málaze a poskočilo na třetí místo španělské ligy

Fotbalisté Atlétika Madrid porazili ve večerním zápase 29. kola španělské ligy Málagu 2:0 a v neúplné tabulce jsou třetí. Další týmy z nejlepší čtyřky soutěže - Real Madrid, Barcelona i Sevilla - hrají v neděli.