Sparta dál čeká na ligovou výhru. Plzeň hrála organizovaněji, uznal Kotal

Obrana Sparty v prvním zápase po pauze zapříčeněné koronavirem nastoupila opět se změnami v obranné čtveřici.

Top Related Stories
45

Jun 3

FOTBAL ONLINE: Plzeň udeřila z penalty, Slovácko zvyšuje. Chystá se Sparta

Sport.cz open event

Slavia má dnes klid, vede tabulku o jedenáct bodů. Pěti středečními zápasy skončí 27. kolo fotbalové Fortuna ligy. Od 18:00 hraje druhá Plzeň v Ostravě a vede 1:0, dále pak Opava s Bohemians (0:0), Slovácko s Karvinou (1:0) a České…

May 29

Sparta vs. Plzeň: Jako nebe a dudy. Letnou srážejí i slova

Statistika nuda je, zpívá se ve slavné pohádkové písni. Má však cenné údaje, že ano. Čísla jsou zajímavá i v případě Sparty, skoro až ke dnu sraženého obra českého fotbalu.

May 28

Přesvědčivá Plzeň i Slavia, zklamání ze Sparty i chorály z reproduktorů

Nejvyšší vítězství mají Bohemians. Nejpřesvědčivější výkon předvedly Plzeň a Slavia. Nejlepší sérii drží Karviná. Největší zklamání přichystala fanouškům Sparta. Jaké příběhy napsal obnovený start fotbalové ligy?

May 28

May 27

ONLINE: Sparta - Plzeň 0:1. Hraje se druhý poločas, hosté vedou zásluhou Kalvacha

Po více než dvouměsíční pauze se na fotbalové trávníky nejvyšší české soutěže vrací dva velcí rivalové. Pražská Sparta hraje v rámci 25. kola Fortuna ligy s Viktorií Plzeň. Ve druhém poločase vedou hosté 0:1.

May 27

Sparta - Plzeň 0:0, tahák kola, domácí nastupují s Dočkalem i Kangou

Vrchol úvodního kompletního pokoronavirového ligového kola. Pětadvacáté dějství uzavře na prázdné Letné souboj fotbalistů Sparty a Plzně. Duel sledujeme od 20 hodin minutu po minutě.

May 26

Restartovaná liga zve na šlágr: druhá Plzeň přijede na Spartu

Po víc než dvouměsíční pauze vynucené pandemií koronaviru bude fotbalová liga pokračovat čtyřmi středečními duely. A minimálně jeden z nich lze považovat za tahák - druhá Plzeň se od 20 hodin představí na hřišti deváté Sparty.

May 20

Plzeň válí: 3 výhry, 11 gólů! Těším se na Spartu, říká Kovařík

Tři vítězství. Skóre 11:2. Ohromující je bilance Plzně z vloženého přípravného období před plánovým restartem FORTUNA:LIGY. V generálce na středeční super šlágr se Spartou si Viktoria s přehledem 4:1 poradila s Českými Budějovicemi. I po…