Opava - Slavia 0:6, destrukce domácích, po příchodu na hřiště skóruje Musa

iDNES.cz / Sport 15 sources

Slávističtí fotbalisté si mohou upevnit postavení v čele ligové tabulky, pokud v duelu 8. kola zvítězí v Opavě. Celý zápas od 18.30 sledujeme minutu po minutě.

Blesk.cz / Sport

Slavia v 8. kole FORTUNA:LIGY vyhrála v Opavě jasně 6:0 a upevnila si pozici v čele tabulky. Dva góly vstřelil Jan Kuchta, o další trefy se postarali Ondřej Kúdela, Jan Bořil, Abdallah Sima a Petar Musa.

Opava - Slavia 0:5. Debakl domácí, pátou trefu přidal po skvělém sólu Sima

Sledujte online přenos z 8. kola Fortuna:Ligy mezi Opavou a Slavií Praha.

Slavia rozstřílela Opavu 6:0 a pojistila si vedení v lize

Opava - Fotbalisté pražské Slavie v 8. kole první ligy zvítězili v Opavě vysoko 6:0. Dva góly červenobílých dal Jan Kuchta, další branky přidal Ondřej Kúdela, Jan Bořil, Abdallah Sima...

Top Related Stories
120

Dec 3

Slavia - Beer Ševa 3:0, český šampion se těší na pohárové jaro, u dvou gólů Sima

Kolo před koncem skupinové fáze mají splněno. Slávističtí fotbalisté si s předstihem zajistili pohárové jaro, v pátém vystoupení základní skupiny Evropské ligy doma porazili izraelskou Beer Ševu 3:0. Rozhodly trefy Simy a Stancia.

Dec 3

ŽIVĚ: Slavia – Beer Ševa 3:0

Blízko postupu do vyřazovací části Evropské ligy mají fotbalisté Slavie. Jaro v Evropě si mohou pojistit už dnes. K jistotě play-off jim stačí bod se soupeřem, který je jako jediný ve skupině porazil, i když pražský celek měl v Izraeli víc…

Nov 29

Slavia - Brno 1:0, střídající Sima předskočil Gajiče a hlavou otevírá skóre

Slávističtí fotbalisté se po úspěšném čtvrtečním představení v Nice vracejí do české ligy. V devátém kole je čeká Zbrojovka Brno, soupeř zespoda tabulky. Utkání sledujeme minutu po minutě.

Nov 29

Slavia - Brno 0:0 po půli, největší šanci měli hosté, Fousek trefil tyč

Nov 26

Nice - Slavia, Stanciu na lavičce, hraje Lingr či Sima, vpředu Kuchta

Fotbalisté Slavie ve 4. kole základních skupin Evropské ligy usilují o třetí vítězství za sebou. Zda se jim to na hřišti francouzského Nice, které doma zdolali 3:2, podaří, můžete od 21 hodin sledovat v podrobné online reportáži.