Aston Villa se dál propadá, v Southamptonu přišla pátá porážka po sobě

Aktuálně.cz / Sport 4 sources

Fotbalisté Southamptonu zdolali 1:0 Aston Villu, která utrpěla v anglické lize pátou porážku v řadě. Gól dal již ve 3. minutě Armstrong.

Premier League - souhrn 11. kola: Aston Villa opět bez bodu

EuroFotbal.cz

Aston Villa je v krizi a v pátek prohrála další zápas. V předehrávce jedenáctého kola padla na půdě Southamptonu, který uniká sestupovému pásmu...

Fotbalisté Southamptonu uštědřili Aston Ville pátou porážku v řadě

iDNES.cz / Sport

Fotbalisté Southamptonu zdolali v anglické lize 1:0 Aston Villu, která utrpěla pátou porážku v řadě. Jediný gól zápasu 11. kola dal již ve třetí minutě Adam Armstrong, jenž v běhu napálil do sítě odražený míč zpoza vápna.

Povedený úvod Southamptonu stačil, Aston Villa padla popáté v řadě

Sport.cz

sport.ihned.cz

Aston Villa prohrála popáté za sebou, Smith se ještě nevzdává

Aston Ville se po slibném úvodu sezony přestalo dařit a pod palbou kritiky se ocitl její hlavní trenér Dean Smith. Britský tisk spekuluje o odvolání padesátiletého kouče a vše ještě zesílí po včerejší porážce na půdě Southamptonu, ta byla…

Top Related Stories
37

Nov 11

Uplakánek Gerrard už Rangers proti Spartě nepovede, bude koučovat Aston Villu

Steven Gerrard se stal novým trenérem fotbalistů Aston Villy. Jednačtyřicetiletý kouč skončil v Glasgow Rangers, kteří hrají ve skupině Evropské ligy s pražskou Spartou.

Nov 5

Oct 31

Souček pomohl West Hamu k vítězství nad Aston Villou. Kladiváři už dotáhli šampiona

Fotbalisté West Hamu zvítězili v 10. kole anglické ligy na hřišti Aston Villy 4:1 a dotáhli se v tabulce na třetí Manchester City.

Oct 31

Aston Villa - West Ham 1:3. Fornals deset minut před koncem přiblížil hosty k výhře

Sledujte on-line přenos z utkání 10. kola fotbalové Premier League mezi Aston Villou a West Hamem.