ONLINE: Slavia - Slovácko 0:0, šanci hostujícího Jurošky likviduje Mandous

Lidovky.cz / Sport 30 sources

Slávističtí fotbalisté uzavírají sobotní program 12. kola nejvyšší soutěže proti Slovácku. Zápas můžete od 18 hodin sledovat v podrobném online přenosu.

ONLINE: Slavia - Slovácko 2:0, z dorážky se prosazuje také Jurečka

iDNES.cz / Sport

ONLINE + VIDEO: Slavia - Slovácko 1:0. Jurásek odemkl Fryštáka

Blesk.cz / Sport

Fotbalisté Slavie hostí ve 12. kole FORTUNA:LIGY Slovácko, které do Edenu nejezdí rádo… Prohrálo tam posledních sedm soubojů při skóre 1:21. Vzepřou se svěřenci trenéra Martina Svědíka hrozivé bilanci? Nebo si domácí připíší další výhru a…

Slavia - Slovácko 0:0. Sešívaní chtějí zlomit zápas, do druhé půle mohutně střídají

Sledujte on-line přenos z utkání 12. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Slováckem.

Top Related Stories
141

Oct 29

Bohemians - Slavia 0:1. Hosté mohou do čela, po poločase vedou derby zásluhou Tomiče

Sledujte on-line přenos z utkání 13. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Bohemians 1905 a Slavií Praha.

Oct 21

Slavia zdolala Slovácko 2:0, Plzeň prohrála, Boleslav vyhrála ve Zlíně 9:5

Praha - Fotbalisté pražské Slavie porazili ve 12. kole první ligy doma Slovácko 2:0 a posunuli se do čela neúplné tabulky. Po reprezentační přestávce neuspěla třetí Plzeň, která prohrála...

Oct 21

ONLINE: Slavia - Slovácko 1:0, v závěru otevírá skóre střídající Jurásek

Oct 21

Oct 21

Slavia ve šlágru kola přivítá páté Slovácko, Sparta hostí České Budějovice

Po reprezentační přestávce pokračuje 12. kolem první fotbalová liga. Slavia nastoupí doma proti pátému Slovácku, vedoucí Sparta přivítá České Budějovice. Třetí pohárový účastník Plzeň se představí v Liberci.

Oct 20

ŽIVĚ: Liga basketbalistek Slovanka – BLK Slavia Praha

Zatím stoprocentní basketbalistky Slavie Praha chtějí urvat letošní celkově pátou výhru v městském derby se Slovankou, která naopak na první triumf v české nejvyšší lize stále čeká. Přímý přenos utkání sledujte živě na ČT sport Plus.

Oct 8

Liberec - Slavia 2:2. Pražané reagují na šílený úvod, srovnali z kontroverzní penalty

Sledujte on-line přenos z utkání 11. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slovanem Liberec a Slavií Praha.