Rice spasil Arsenal v sedmé minutě nastavení

Česká televize / ČT sport 6 sources

Declan Rice vystřelil gólem v sedmé minutě nastavení výhru Arsenalu 4:3 na hřišti Lutonu. Kanonýři tak mají v čele pětibodový náskok před Liverpoolem, který má zápas k dobru.

Nováček vzdoroval, ale Arsenal slaví. Výhru trefil v poslední minutě Rice

Blesk.cz / Sport

Arsenal díky gólu Declana Rice v sedmé nastavené minutě zvítězil v 15. kole anglické fotbalové ligy 4:3 na hřišti Lutonu. Po přestřelce, v níž obracel nepříznivé skóre, vede londýnský tým tabulku před Liverpoolem o pět bodů.

Arsenal vyhrál v Lutonu díky Riceově hlavičce v sedmé minutě nastavení

iDNES.cz / Sport

Arsenal uhájil vítězství na hřišti outsidera až v nastaveném čase

Arsenal díky gólu Declana Rice v sedmé nastavené minutě zvítězil v 15. kole anglické fotbalové ligy 4:3 na hřišti Lutonu a vede tabulku o pět bodů.

Nečekaná přestřelka v Lutonu, Arsenal výhru 4:3 urval díky Riceovi v úplném závěru

Fotbalisté Arsenalu zvítězili v 15. kole Premier League na půdě Lutonu 4:3 a prodloužili si pobyt v čele ligového pelotonu. Utkání začalo pro hosty slibně, domácí ale dvakrát udeřili po rohu a v 57. minutě šli dokonce i s přispěním…

Top Related Stories
9

Dec 5

Dec 5

Nov 25

ONLINE: Rozjetý Souček zase skóroval, Liverpool bodoval na City. Hraje Arsenal

Čtvrtý soutěžní zápas, čtvrtý gól. Český záložník Tomáš Souček zase vylepšil svou ofenzivní bilanci, ve třináctém kole Premier League rozhodl v nastavení o vítězství West Hamu nad Burnley 2:1. Souboj mezi Manchesterem City a Liverpoolem…

Nov 25

Liverpool zachránil remízu ve šlágru na hřišti City, do čela ale může jít Arsenal

Manchester City v přímém souboji o první příčku v anglické lize remizoval s Liverpoolem. Do čela může jít Arsenal, pokud večer porazí Brentford.