Kvitová vs. Koviničová, česká hráčka ovládla tiebreak v závěrečné sadě a postupuje do dalšího kola

Sledujte online reportáž ze zápasu turnaje v Indian Wells, ve kterém se představí Petra Kvitová proti Dance Koviničové z Černé Hory.

May 29

Vondroušová prolétla do druhého kola, Lehečka se nadřel. Kvitová nebo Plíšková končí

Jiří Lehečka porazil na tenisovém French Open nasazenou jednadvacítku Jana-Lennarda Struffa 7:5, 1:6, 6:3, 3:6, 6:1 a je poprvé v Paříži ve 2. kole.

Mar 9

Siniaková postoupila přes Niemeierovu do druhého kola turnaje v Indian Wells

Kateřina Siniaková porazila v prvním kole turnaje v Indian Wells 7:5, 6:4 Němku Jule Niemeierovou.

Mar 12

Kvitová v Indian Wells otočila zápas, třetí kolo si zahraje i Vondroušová

Markéta Vondroušová a Petra Kvitová na prestižním turnaji v Indian Wells postoupily do třetího kola.

Apr 6

Martincová vydřela v Bogotě postup do druhého kola, v Charlestonu jde dál Kvitová

Tenistka Tereza Martincová vybojovala na antukovém turnaji v Bogotě postup do druhého kola.

Feb 2

Petra Kvitová zvládla dvousetovou bitvu s legendární Venus Williamsovou

Petra Kvitová zahájila novou sezonu duelem s Venus Williamsovou. Zápas druhého kola turnaje v Melbourne jsme sledovali v online přenosu.

Jun 14

Trable Djokoviče. Poprvé letos prohrál, do Černé Hory ho nepustí

Srbský tenista Novak Djokovič na exhibici v Bělehradě letos poprvé prohrál.

Jan 14

Už je to lepší než loni, radovala se nervózní Kvitová po postupu do druhého kola

S nervozitou kvůli loňské prohře hned v prvním kole vstupovala Petra Kvitová do tenisového Australian Open.