Změna rolí v Plzni. Domácí užívali euforii, Sparta počítala zraněné

Podívejte se na těsnou bitvu ve čtvrtém zápase semifinálové série hokejové extraligy mezi Plzní a Spartou skrze obrázky.

More from Aktuálně.cz

Apr 18

Fiorentina - Plzeň 2:0. Domácí favorit druhým gólem v prodloužení pojistil postup

Sledovali jste on-line přenos z odvetného utkání čtvrtfinále fotbalové Evropské konferenční ligy mezi Fiorentinou a Viktorií Plzeň.

Apr 2

Sparta nepovolila Třinci ani gól a v semifinále extraligy se ujala vedení

Hokejisté pražské Sparty vstoupili do semifinále extraligy domácí výhrou nad mistrovským Třincem 3:0.

Mar 10

Plzeň - Sparta 4:0. Letenské srazil dvěma góly Chorý, Krejčí viděl červenou

Sledovali jste on-line přenos z utkání 24. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha.

Nov 12

Baník - Sparta 0:1. Třaskavý duel v Ostravě, domácí tlak otupil gól Panáka

Sledovali jste on-line přenos z utkání 15. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha.

Apr 11

Třinec ve finále extraligy vyzve Sparta. Naděje Motoru ukončil jeho odchovanec Horák

Hokejisté Sparty porazili v pátém semifinále play off extraligy České Budějovice 3:2 a postoupili do finále. Zápas rozhodl v 54. minutě Roman Horák.

Apr 18

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Oct 1

Beer Ševa - Plzeň 1:0. Bezzubá Plzeň nic nepředvedla. Domácím stačil jeden gól

Sledujte online reportáž z utkání 4. předkola Evropské ligy mezi Hapoelem Beer Ševa a Viktorií Plzeň.

Apr 19

Liberec na druhý pokus uhájil domácí led, finále extraligy je srovnané

Hokejisté Liberce vyrovnali stav finálové série play off extraligy na 1:1, když porazili ve druhém domácím utkání Třinec 3:1.

Apr 8

Živě: Sparta - Zlín 2:0. Domácí zvládli lépe souboj týmů z Letné díky slepeným gólům

Sledovali jsme utkání 27. kola FORTUNA:LIGY mezi Spartou a Zlínem.

Apr 1

Kometa v play off září. I podruhé vyhrála v Plzni a míří do finále extraligy

Plzeň - Hokejisté Komety Brno vyhráli ve druhém semifinále extraligy na ledě vítěze základní části Plzně 4:1 a vedou v sérii 2:0 na zápasy. Úřadující mistr uspěl i v šestém zápase v play off v této sezoně.