Chystaný průvan v kabině Plzeň zázračně probral. Leč naplnění snu zmařily chyby Limberského a sudích

Glosář – A hele, tak ono by to šlo, kdyby se chtělo. Jenže se chtělo trochu pozdě. Navzdory porážce 0:2 v Bulharsku fotbalisté Plzně útočili v odvetě play-off Ligy mistrů proti Ludogorci Razgrad na postup. Sahali po něm a nedosáhli, po…

More from Aktuálně.cz / Sport

Jul 20

Plzeň zahájila kvalifikaci Ligy mistrů výhrou v Helsinkách

Plzeň potvrdila v úvodním utkání 2. předkola Ligy mistrů roli favorita a vyhrála v Helsinkách 2:1. Odveta se hraje příští úterý ve Štruncových sadech.

May 5

"Chceme do Ligy mistrů." Ze Součka tryská sebedůvěra, Moyes nehodlá v odvetě bláznit

Jediný krok zbývá fotbalovému West Hamu k postupu do finále Evropské ligy. Na Frankfurt ale před odvetou ztrácí jeden gól.

Dec 13

Los Ligy mistrů se napoprvé nepovedl. Barca jde v Evropské lize na Neapol

Losování osmifinále fotbalové Ligy mistrů se bude opakovat. UEFA uvedla, že při prvním losu ve švýcarském Nyonu došlo k technickým chybám.

May 4

Historický postup. Manchester City porazil PSG i v odvetě a je ve finále Ligy mistrů

Fotbalisté Manchesteru City poprvé v historii postoupili do finále Ligy mistrů.

Aug 12

I Barcelona už má fotbalistu s covidem. Tým pro Ligu mistrů to však neohrozí

Koronavirus má jeden z devíti barcelonských hráčů, kteří v úterý odděleně začali přípravu na novou sezonu. Jde o posily nebo navrátilce z hostování.

Feb 16

Vrba při premiéře v bulharské lize dovedl Razgrad k drtivé výhře

Trenér Pavel Vrba má za sebou úspěšnou soutěžní premiéru u fotbalistů Ludogorce Razgrad.