Jan 28

Sabalenková ovládla tenisové Australian Open a má první grandslamový titul

Aryna Sabalenková vyhrála tenisové Australian Open. Po obratu ve finále porazila wimbledonskou šampionku Jelenu Rybakinovou 4:6, 6:3 a 6:4.

Aug 18

Češky v Cincinnati září: Muchová si poradila s nasazenou sedmičkou, dál jde i Kvitová

Karolína Muchová a Petra Kvitová postoupily na turnaji v Cincinnati do osmifinále.

Aug 28

Coco i Naomi vydřely postup. Na US Open ale proběhl pohřeb mužských favoritů

Podívejte se na fotografie mapující nejdůležitější dění druhého dne na grandslamovém US Open.

Jun 26

Plíšková je ve Wimbledonu nasazenou trojkou, Kvitová šestkou

Tenistka Karolína Plíšková bude na trávě ve Wimbledonu třetí nasazenou hráčkou.

May 26

Jsem připravená, hlásí Plíšková. Kvitová si opět grandslamové finále neumí představit

Na pařížské antuce se v neděli rozehraje nový seriál příběhů. A témata některých jeho dílů jsou jasná.

Apr 16

Na Prague Open se představí dvojnásobná grandslamová šampionka

Dvojnásobná grandslamová šampionka Světlana Kuzněcovová se po třech letech objeví na pražské akci WTA.

Aug 21

Kvitová bude na US Open nasazená pětka, Williamsovou posunuli organizátoři o devět míst

Petra Kvitová vstoupí do US Open jako nasazená pětka, Karolíně Plíškové patří číslo osm. Třetí nasazenou Českou je třiadvacátá Barbora Strýcová.

Aug 20

Karolína Plíšková pokračuje ve špatných výkonech. Před US Open prohrála hned v 1. kole v New Havenu

Karolína Plíšková prohrála v 1. kole turnaje v New Havenu 1:6 a 3:6 s Jekatěrinou Makarovovou.

Sep 4

Neuvěřitelný výkon! Kvitová v New Yorku smetla i Muguruzaovou a na US Open si zahraje čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová na grandslamovém US Open překvapivě vyřadila Španělku Garbiňe Muguruzaovou a postoupila do čtvrtfinále.

Sep 1

Na US Open nečekaně končí pátý nasazený Čilič, Kvitová bude hrát osmifinále s Muguruzaovou

Soupeřkou Petry Kvitové v osmifinále bude španělská tenistka Garbiňe Muguruzaová.

Aug 27

Nenasazená Gavrilovová vyhrála tenisový turnaj v New Havenu

Australanka Darja Gavrilovová vyhrála tenisový turnaj v New Havenu. Třiadvacetiletá tenistka porazila ve finále zkušenější a favorizovanou Dominiku Cibulkovou ze Slovenska.