Feb 9

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase na Švédských hrách v Malmö domácí Švédy 2:1 v prodloužení.

Dec 29

Čeští junioři opět sahali po senzaci. Nakonec v prodloužení slavilo Švédsko

Čeští hokejisté podlehli na MS hráčů do 20 let Švédsku 2:3 v prodloužení a poprvé na turnaji neuspěli. V 62. minutě rozhodl Jansson.

Apr 30

Rekordní smršť. Čeští hokejisté rozdrtili Švédsko devíti brankami, zářil Holík

Čeští hokejisté porazili v druhém utkání na Českých hrách v Ostravě rekordně Švédsko 9:3 a zůstali ve hře o prvenství v turnaji.

May 24

Čeští hokejisté udolali Bělorusko v prodloužení, z trápení je vysvobodil Kubalík

Čeští hokejisté vyhráli na mistrovství světa v Rize nad Běloruskem 3:2 v prodloužení a na třetí pokus bodovali. V čase 61:23 rozhodl Kubalík.

Feb 11

Čeští hokejisté prohráli se Švédy, soupeř rozhodl v prodloužení

Premiéru v národním týmu si odbyli útočník Oscar Flynn a obránce Filip Král.

Aug 31

Hokejisté Plzně a Liberce nemohou nastoupit do semifinále poháru

Ani jeden z plánovaných semifinálových zápasů Poháru Generali České pojišťovny se v úterý neuskuteční.

Feb 6

Čeští hokejisté ztratili vedení, Švédsku podlehli těsně 1:2

Češi vedli od poloviny úvodní části díky brance Davida Šťastného, ale ve 32. minutě vyrovnal Fredrik Händemark a v čase 55:10 rozhodl Mathias Bromé.

Jan 2

Hořké loučení mladíků. Hokejisté dostali od Švédska lekci, do semifinále neprošli

Čeští hokejisté prohráli ve čtvrtfinále mistrovství světa hráčů do 20 let v Ostravě se Švédskem 0:5 a na turnaji obsadí sedmé místo.

Mar 18

Úder v prodloužení. Chelsea je v semifinále Anglického poháru, vyřadila Leicester

Mezi poslední čtyři celky soutěže postoupil i Southampton, poradil si s třetiligovým Wiganem.

Mar 11

Čeští sledge hokejisté prohráli na úvod paralympijského turnaje s Koreou v prodloužení