More from aktualne.cz

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Oct 26

Inter - Plzeň 4:0. Milánští vítězstvím nad Plzní poslali Barcelonu do Evropské ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání pátého kola základní skupiny C v rámci Ligy mistrů mezi Interem Milán a Viktorií Plzeň.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Aug 10

Zázrak se nekonal. Sparta prohrála i v Monaku a přejde do skupiny Evropské ligy

Sparta podlehla Monaku v odvetě na jeho půdě 1:3, skóroval Moberg Karlsson. Na rozdíl od Slavie však sparťané přechází přímo do skupiny Evropské ligy.

Dec 3

Slavia - Beer Ševa 3:0. Pražané po hladké výhře postupují do play off Evropské ligy

Sledovali jsme utkání Evropské ligy mezi Slavií a Beer Ševou.

Oct 22

Beer Ševa má v týmu pozitivně testované hráče. Můžou hrát i proti Slavii

Podle šéfa fotbalové Slavie Jaroslava Tvrdíka chce Hapoel Beer Ševa do večerního duelu Evropské ligy nasadit i hráče s pozitivním testem na covid-19.

Oct 1

Beer Ševa - Plzeň 1:0. Bezzubá Plzeň nic nepředvedla. Domácím stačil jeden gól

Sledujte online reportáž z utkání 4. předkola Evropské ligy mezi Hapoelem Beer Ševa a Viktorií Plzeň.

Sep 24

A teď do Izraele. Plzeň vyřídila Dány a od skupiny Evropské ligy ji dělí Beer Ševa

V závěrečném předkole si Viktoria za týden zahraje venku izraelské Beer Ševě, která zdolala rovněž 3:0 skotský Motherwell.

Dec 13

Živě: Slavia - Zenit 2:0. Pražané doplní Plzeň v jarní části Evropské ligy

Sledujte online reportáž z utkání základní skupiny Evropské ligy mezi Slavií Praha a Zenitem Petrohrad.

Jul 24

Liga mistrů: Pekhartova Beer Ševa dostala pět branek, prohrála i Basilej

Izraelskému mistrovi v minulé sezoně unikl postup do hlavní fáze Ligy mistrů až ve 4. předkole a o jediný gól, tentokrát je na pokraji vyřazení už o dvě kola dříve.