Šlágr jara rozhodla Frydrychova hlavička, Plzeň doplatila na vyloučení Řezníka

Dlouho očekávaný duel mezi Slavií a Plzní skončil vítězstvím Pražanů 1:0. Dvě minuty před koncem základní hrací doby se po rohu trefil Frydrych.

More from Aktuálně.cz

Mar 11

Slavia otočila vypjatý šlágr s Plzní. Sešívání tak opět předstihli Spartu

Fotbalisté Slavie ve 23. kole první ligy po obratu porazili Plzeň 2:1 a vedou tabulku o dva body před Spartou. Západočeši klesli na třetí místo.

Feb 19

Šance pro Spartu. Po Slavii zaváhala i Plzeň, prohrála 0:2 na Slovácku

Pardubice vyhrály důležitý záchranářský souboj se Zlínem 2:1, důležité vítězství mají i České Budějovice, které porazily 1:0 Bohemians.

Apr 20

Slavia ovládla základní část ligy před Plzní. Sparta pohořela na Hané a ztrácí

Slavia ve 30. kole Fortuna:ligy porazila Zlín 3:0 a vyhrála základní část soutěže. Nadstavbu tak bude hrát s druhou Plzní i třetí Spartou doma.

Apr 17

Slavia veze body z Jablonce, Sparta porazila Slovácko. Nezaváhala ani Plzeň

Slavia vyhrála v Jablonci 2:1, stejným poměrem přehrála Plzeň Baník Ostrava. Sparta si doma poradila se Slováckem 3:1.

Apr 8

Plzeň - Sparta 3:0. Viktoria jednoznačně ovládla šlágr a míří za titulem

Sledovali jsme on-line přenos z utkání třetího kola skupiny o titul ve Fortuna:Lize mezi Plzní a Spartou.

Feb 11

Sparta ve šlágru 21. ligového kola hostí Plzeň, Slavia hraje na Slovácku

Nedělní souboj fotbalistů třetí Sparty s vedoucí Plzní bude vrcholem 21. ligového kola. Druhá Slavia ve stejný den hraje na Slovácku.

Dec 5

Slovácko odpadá. Ve šlágru prohrálo s Plzní a na Slavii ztrácí už devět bodů

Sudí Ondřej Pechanec za stavu 0:1 neuznal Slovácku po konzultaci s videorozhodčím dvě branky.

Nov 28

Slavia přehrála Teplice 3:0 a opět odskočila Plzni o tři body, Sparta také vyhrála

Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 16. kole nad Teplicemi 3:0 a v čele tabulky si udržují tříbodový náskok.