Posílí reprezentaci největší eso? Pastrňák chce hrát, ale jde i o lukrativní smlouvu, říká Ručinský

Z krajánků, kteří vypadli v první kole bojů o Stanley Cup, můžou reprezentaci posílit ještě dvě velká jména z Bostonu – Krejčí a Pastrňák.

Mar 24

Pastrňák si vytvořil v NHL nové gólové maximum, skóroval i Krejčí a Hertl

David Pastrňák přispěl v NHL gólem a asistencí u trefy Davida Krejčího k výhře hokejistů Bostonu 4:2 nad Montrealem a stal se třetí hvězdou zápasu.

Feb 15

Další česká show Bostonu. Krejčí nahrával, Zacha vyrovnal a Pastrňák spustil lavinu

V duel lídrů obou konferencí zvítězili Bruins na ledě Dallasu 3:2 v prodloužení.

Dec 31

Zacha, Krejčí, Pastrňák. Česká souhra znovu nadchla Boston, ten ale bral jen bod

David Pastrňák vstřelil už 25. gól v sezoně, Bruins však podlehli Buffalu 3:4 v prodloužení.

Dec 20

Česká pohádka v Bostonu pokračuje. Pastrňák dal vítězný gól, Krejčí na něj navázal

Bruins porazili Floridu 7:3 a bodovali i v 19. domácím zápase v sezoně.

Nov 25

Opět česká jízda v Bostonu. Dvakrát se trefil Krejčí, rekordní výhru zařídil Pastrňák

Obrat nastartoval dvěma góly David Krejčí, vítěznou branku dal David Pastrňák. Bodoval i Zacha.

Nov 18

Česká paráda v Bostonu. Krejčí s krajany režíroval výhru nad Philadelphií

V utkání Carolina - Colorado (2:3 v prodloužení) si Martin Nečas připsal gól a nahrávku, zastínil ho však skvělý Pavel Francouz v brance hostů.

Oct 13

Teď to tady vedeme my, smál se Pastrňák. Boston předvedl nevídanou českou show

Za Boston při startu základní části na ledě Washingtonu nastoupilo hned šest českých hokejistů.