United hrají o Griezmanna, Amsterdam zase o lepší budoucnost. A Zlín by si měl vsadit na Ajax

Finále letošní Evropské ligy mezi Manchesterem United a Ajaxem Amsterdam bude náramně zajímat také fotbalový Zlín.

More from Aktuálně.cz / Sport

Feb 22

Ajax přežil divočinu v Norsku, v osmifinále Evropské konferenční ligy je i Záhřeb

Dinamo Záhřeb remizovalo v Evropské konferenční lize doma 1:1 s Betisem Sevilla a v součtu s výhrou 1:0 z úvodního zápasu postoupilo do osmifinále.

Feb 12

Fotbalisté Neapole zvítězili nad Cremonou 3:0 a vedou ligu už o 16 bodů

Vedoucí Neapol v italské fotbalové lize porazila 3:0 poslední Cremonu a po šesté výhře za sebou má na druhý Inter Milán náskok 16 bodů.

Sep 17

Fotbalisté Barcelony porazili Elche 3:0 a vedou španělskou ligu

Barcelona zvítězila v šestém kole španělské ligy doma nad Elche 3:0 a v tabulce vystřídala na prvním místě Real, který čeká městské derby s Atléticem.

Nov 24

Fotbalisté Manchesteru City otočili v Lize mistrů duel s PSG, postupují ale oba

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v domácím šlágru 5. kola základní skupiny Ligy mistrů nad Paris St. Germain 2:1.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

May 4

Historický postup. Manchester City porazil PSG i v odvetě a je ve finále Ligy mistrů

Fotbalisté Manchesteru City poprvé v historii postoupili do finále Ligy mistrů.

Apr 30

Ajax nakročil výhrou 1:0 na hřišti Tottenhamu do finále Ligy mistrů

Fotbalisté Ajaxu Amsterdam vstoupili vítězně do semifinále Ligy mistrů. Zápas na hřišti Tottenhamu rozhodl gólem už v 15. minutě Donny van de Beek.

Oct 22

Soupeř Slavie z Evropské ligy Villarreal vyhrál ve španělské lize nad Las Palmas 4:0